bugün

2010 yılında akp iktidarı döneminde gerçekleşen olay. şaşırdınız mı? ben şaşırmadım.

http://jiyan.us/2010/09/2...kli-en-kisa-etekten-kisa/
liseli ergen erkekler için sevindirici haberdir, kızlar okula artık eteksiz allah ne verdiyse gelir, hayat bayram olur.
"demokrat" gazetelerin olaya nasıl tepki vereceği merak konusudur.
bir türlü gelemeyen şeriatın ufukta göründüğünün belirtisidir. kesin kesin öyledir. şaşırdım mı? şaşırdım, bön bön de bakıyorum. uyuşturucu, alkol, kürtaj okullara kadar inmişken bunlara takılmamak gerekir be kardeşim.

(bkz: hadi bi çay koy da içek)
ebeveynleri sevindiren haberdir. eteklerin gereğinden kısa olması kızlar için şık ve modern bir görüntüyken; erkekler için seksepalitesinin yüksek olması anlamına gelmektedir. çocuk tacizciliğinin hızını bir nebze kesecek bir yasaklamadır.
her türlü yasağa karşıyım kardeşim ama...

aması var işte. bu güne kadar yemin ediyorum ki normalde dizleri kapatan bir etek giyen kız görmüşsem eğer, bu bir elin on parmağını geçmez. illa da çekerek, ya da katlayarak "ilişkiye açığım" mesajı vermek de neyin nesi ulan!

özgürlükler tanınıyorsa suistimal etmeyeceksin kardeşim!.. illa ki de "tekliflere açığım, kaşarım" havası vermek isteyen bu gerizekalı ergen/liseli kızların da kendilerinde var bu pislik. yok mu? yok diyen var mı? yok...

velhasıl adamın başına taş düşse akp'den biliyor. ne partiymiş arkadaş...
etek boyunu belini kıvıra kıvıra afedersiniz sadece * örtecek kadar yapan kızları üzecek yasak.
ilköğretimde de yasaklansın mümkünse. ya da her ikisine de izin verilsin. isteyen istediğini giysin.
"etekte neymiş yeni kılık kıyafet yönetmeliğine göre kızlar kara çarşafsız okula giremeyecek." yakında olacak şeyler.
etek yasaklandı diye türkiye geriye gider diye korkan paranoyakların saçma sapan iddiasıdır.
uludağ sözlük'ün ve türkiye'nin giderek muhafazakârlaştığını bize bir kez daha kanıtlayan yasak. bu insanlar plaja gidiyorlar mı diye düşünmeye itmiştir beni.

mayolu kadın diye bir şey var, daha kötüsü bikinili var. ne yapıyorsun, kumu mu deliyorsun penisinle birader o durumlarda?

ey türkiye, dünyanın çöplüğüne gitsen hiç üzülmem.
"bacak göremeyeceğiz." diye sevinemeyen abazan yazarların şiddetle karşı çıktığı durumdur. siz bilmiyor olabilirsiniz ama okul dönemi kıştır. kışın da etekten çok pantalon kızlarımızın sağlığını korur. aşırı soğuklarda etek yüzünden giren hava karın ağrısı yapar hatta soğuk algınlığına dönüşür. olaya sadece hormonlarınızın tavanda olmasıyla bakmayınız.

sizin gibi abazanları paklayacak şarkı burhan çaçan'dan gelsin:

(bkz: liseli)
birkaç dalyanağın mutlu olduğu yasak.

lise çağlarını çoktan aşmış bir erkek olarak beni etkileyemeyecek; ama her başı açık kadın gördüklerinde eli penisinde gezinen ergen kafalı yetişkinler var ya, onlar bu yasağa sevinecekler, üzünseler bile içten içe olacak. çünkü bu yasak onlara iktidarsızlıklarını hatırlatan öfkelerini unutturacak.

türk erkeği sevişmeyi bilmiyor. bundan şüphesi olan var mı?

dünyanın en aciz erkekleri böyle yasaklar koyunca, ben de hiç ama hiç şaşırmıyorum.
etekli öğrencilerine bakınca aklına ayıp şeyler gelen müdürün durumu kökten çözme eylemidir.
sanat galerisi basanların talebi:kahvede otururken önünüzden geçen liseli kızlara artık nasıl bakıyorsanız ne laflar ediyorsanız,kendi kızını büyüyünce aklınıza geliyor tabi o muhabbetler.
böle bir talep işinde gücünde çalışkan bir müslümandan gelmez çünkü dönüp bakmaz aklıan gelmez,boş işi gücü olmayan asalaklar yüzünden oluyor tüm bunlar.
çoğu lisede hem pantolon hem etek giyilmesine izin verildiğini bilmeyen bir grup hıyarın haklı bulduğu yasak.
2 yıl sonra da çarşaf kapıda canım türkiyem.
olaya direk abazanlık yönünden bakanların sayısı az olmayan olay. neden abazanlık? çünkü o sıçtığımın eteğini kıvıra kıvıra üste çeken meyilli kaşarlar nedeniyle. yamin ediyorum rahatsız oluyorum bu liselilerden. başımı kaldırıp rahatça dolaşamıyorum kardeşim! özgürlüğüm kısıtlanıyor...

abazalara gelen saatler sonra editi: ne o kız kardeşlerinize bakılmasından amma da hoşnutsunuz galiba eksileye eksileye bokunu çıkartmışsınız olayın.
siz belki anlamıyorsunuz; ama "yasaktır".

birinin bir başkasının suç olmayan hareketlerini keyfi olarak kısıtlamasıdır.

özgürlüklerin ve opsiyonların genişlediği dünyada pantolonun da seçenek olarak sunulması mümkündür.

oysa burada "yasak" söz konusu.

anlatabiliyor muyum?
(bkz: sol org tr)
http://akicraatlar.com/Anasayfa/Ak-icraatlar adresinde ne zaman yerini alacak diye beklediğimdir.
insalığın bittiği erkeklik iktidarının sarsırlma noktasına geldiği, akp iktidarının başa geçtiği durumdur.
(bkz: liseli eteği fantezisinin bitmesi)
(bkz: genç abazanlar rahatsız)
Etek yerine şort etek giyilecek okuldur , böylece kızlar rüzgarda kukularını korumak zorunda olmayacaklardır,eldeki kitaplar mı etek mi iki arada kalmayacaklar,merdivenden çıkarken alltan dikizlenmeyecekler,otobüse binerken inerken götleri görünmeyecek ve en kısası bile kukuyu örtebileceğinden isteyenler bacaklarını yine sergileyebileceklerdir.Birde durumdan istifade edip siyasi eleştiri yapma kaynağıdır,hırsından saldıracak yer bulamayan , kudurup ağzından salya akıtanların iktidar düşmanlığını rahat rahat sergileyebileceği karardır.
eski lisem iskenderun lisesinde mevcut hakim olan durumdur. fakat bunun siyasiden çok aşırı öğrenci mevcutu ve yaşanan olaylar yüzünden olduğunu düşünmekteyim.