bugün

karşılaşanlar için gayet normal olan öğretmendir.

2 sene boyunca sarışın, mavi gözlü gayet güzel bir bayan din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeninden ders görmüş biriyim ve böyleleri de olabilirmiş diyorum. okul içinde gördüğünüzde hiç böyle bir dersin öğretmeni olduğunu düşünmezsiniz, fakat okul çıkışında işin özünü anlıyorsunuz. (bkz: türban)
peruk takıp derse gelenleri görülmüştür.
kadın sünnetçi gibi bulunması imkansıza yakındır.

neden lan neden? neden bayan din hocası yok?
ilk ve ortaokul din öğretmenlerim bayandı fakat pek sevmezdim bana kattıkları pek bir şey yoktu çünkü. Ama lisede bir öğretmenim vardı erkek o kadar iyi o kadar bilgiliydi ki oturun tüm teneffüs ders demeden sohbet edin. Bana bir şeyler katabilmiştir. Ne yazık ki bu yıl gitti okuldan ama ilk defa bir öğretmenimi bu kadar özlüyorum ve aklıma getiriyorum. Çok iyi bir insandı gerçekten.
imam hatip lisesinde ders verirler. en azından din öğretmenimiz öyle anlatmıştı bize, biz lisedeyken.
bu yaşıma geldiğim daha görmediğim öğretmen tipi. lisede vardı yumuşak bi tane erkekleri hiç sevmezdi. kızlarla arası çok iyiydi. bi o var ortada kız-erkek karışımı. başkada yok.

not: çok da yaşlı değilim, susurluk kazasında hanım 3. çocuğa hamileydi. *
erkek din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni'nden farkı yoktur.
öğrencilik hayatım boyunca 4 tane din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmenim oldu. ikisi de kadındı.
Perukluydular eskiden o geldi aklıma.
toplam 3 yıl 2 ayrı bayan din öğretmenim oldu.
çalıştığım köy okulunda mevcuttu bundan bir tane.
tabi okulda öğretmen sıkıntısı yaşandığı içi ingilizce derslerine de giriyordu.
gayet de iyi öğretmendi.
yani bulunuyor azizim.
henüz karşılaşamadığım öğretmendir.
varsa bile görmediğimdir.
bay bayan farketmezdir.bunlar toplam 616 kişi kpss sınava girerler hooop 1270 kontenjan açılıp hemen öğretmen olurlar.
onların öğretmen olmasına karşı değilim ama hiç mi görmezsin teknik eğitim fakültesi öğrencilerini !!!
kafam bozuk.
dersi akıcı bir dille anlatamayan, insanları bayan öğretmenlerdir. örneklendirme ile renklendirme metodunu kullansalar bayan değil coşturan olacaklardır.
benim orta okulda sahip olduğum öğretmendir.anlayışlı ve çok iyi bir kadındı diğer tüm öğretmenlerimizden daha çok severdik onu.