bugün

(bkz: mutluluk/#27669980)

bah hele bah bah. bu saate kadar beyefenpuhahaha. şey bu saate kadar beyefenzuhahhahah tam söyleyeceğim bi gülme geliyor. bu saate kadar 'beyenfendiymiş', bu saatten sonra sahil itiymiş. ceketini omzuna atmış, kravatını cebine koymuş, poşette birasıymış falan. kesin sahilde erik yiyen kız avına çıkmıştır ahahah.

bir erik. pardon yazar.
Üstüne çok gidilen yazardır başka işleri yokmuş gibi.
gençler sanırım kavga var. bence ulubatli alır. frodo da alabilir bilemedim şimdi... en iyisi; ooo piti piti...
fena şekilde şımarmış, noldum delisine bağlamış bir yazar.

allah akıl fikir versin kendisine.
Daha önceden arada sırada okurdum, ciddi yorumlar yapar, entryler girerdi. Bir ara silindi, geri dönünce troll anlayışına katıldı. Sebebini bilmiyorum.
Bir yazar.

Not: tanımam etmem. Sadece değişimini fark ettim.
bay ama fena bayan ilgi budalası...
gidecem atarları yapan ak troll.

hayranı olduğu tayyip gibi milli irade diyerek yine tayyip gibi seçim sonuçlarını dikkate almayacak olan kişi. tayyip nasıl %40 oyla utanmadan "çoğunluk beni seçti" diyorsa, bu da çoğunluk "siktir git" demesine rağmen gitmeyecektir muhtemelen. az bir ihtimal gitse bile fake'siyle kesin döner. adam trollükten ekmek yiyor nereye gidecek, maaşından keserler akoyim. ayık olun. siktirsin gitsin.
Sözlükteki bir grup ergenin lincine uğrayan yazar.

abi şu Sözlükteki yazarların bazıları o kadar kalitesiz ve seviyesiz ki insan hayret ediyor doğrusu. sanırsın sözlük değil kreş bahçesi...

ulan insanda azıcık empati olur. Şu adama saldıran yazarlar da kim bilir kimle ne muhabbetlere giriyor. insan bir düşünür aynı şey kendi başına gelse hoş mu? değil tabi ki.

tamam ilk iki gün millet güldü eğlendi belki ama bir konu bu kadar uzatılıp lastik yapılmaz...

ayıp doğrusu.
sözlükten giden yazar.

(bkz: erikler olana kadar kalsaydın bari)
Ne yaptığı umrumda olmamakla birlikte (ki yargılamak haddime değil) durmadan gündemde kalmak için kendi nickiyke ilgili 'gidiyorum, gideceğim, gittim, yok lan gitmemişim' gibi başlıkları canlandıran ve yazdığı ilk yorumu silip başlığı başkasına bırakan yazar. Bu aralar konuşulmak hoşuna gidiyor sanırım, halbuki sessiz kalsa bir süre kalitesini daha da düşürmeyecek.
Gitmiş.

Kesin bilgi yayalım.
Erikler bana kaldı katır kutur yicem.
sonunda silik yiyen yazar. yinede üzüldüm silinmesine. oraya buraya fotoğraf koyup güldürüyordu bizi bir zamanlar.
Aklı karışık bir yazar arkadaşımız.
Kadının insanı rezil de vezir de edebileceğini yaşayarak öğrenmiş yazar.
uludağ sözlükten gitmiştir. kendisini şurada görebilirsiniz.

görsel
Bilinenin haricinde daha ne fırıldaklılar vardır bu arkadaşta bir bilseniz.
(bkz: siliğin arkasından konuşulmaz)

sırf birilerinin gözünde kur yapacağım, iyi görüneceğim, duyarlı, amacında olan yazar profili çizeceğim diye adamı harcadınız. sonra çıkıp hala arkasından konuşacak kadar seviyeyi alçaltıyorsunuz, moronluğun böylesine ilk defa rastlıyorum, evet sayın arkadaşlar eminim havalı görünüyorsunuzdur tabi kendinizce. ben buradan bi avuç amaçsız görüyorum zira.

herkes bayan yazarlara yazıyor, yazabilir de. mahalle karısı gibi olayı şekilden şekile soktuğunuz yeter.

evet, frodo kaybetti. frodo yenildi. fakat siz de bir şey kazanmadınız. malzeme olarak frodo üzerinden ego pohpohladınız, bakın kızlar ben dürüstüm nidasına nirvana çektiniz. sonucunda frodo kaybetti fakat sizde birşey kazanmadınız....
Mümkündür. Ben şundan şüphelendim.

(img:#774214)
kızı bilmem de frodo çok çekti sizden be sözlük. düşene bir de siz vurdunuz. adamın ahı tuttu da, zall ın suçu neydi?
(bkz: la bu zall size ne etti) bay frodo?
keşke gitmeseydi özledik.
bi adamı sözlüğe sığdıramadık oysaki bu kadarını haketmemişti.
silik yiyen yazar.

prens nehludovdan kıllanmıyor değilim.
Bu adami bir sözlüğe sigdiramadiniz bütün Sözlüğü bu adama sığırdirin bari, böyle adamlar fazla uzağa gidemez zaten, hesabi kapatmadan yenisini acmistir rahat olun. Geldiğinde bütün sözlüğu bu adama sigdirirsiniz.
dün gece kendini bir erik ağacından sarkıtarak ebedi aleme göç etmiştir. yaptığınızı beğendiniz mi ha? kim verecek bunun hesabını?