bugün

star tv de akşam haberlerindeki rezillik durumu. hangi şehir olduğunu unuttum, şehirlerimizin birinde teröre karşı birlik yürüyüşü altında vatandaşlarımız toplanmış birlik olmuş vs. bu arada marşlar okunurken haberdeki yorum şu: "baş örtülüler de başı açıklar da birlikte marş okudular." *
- evet mitingte şuan binlerce kişi var: binlercesinin başı açık, binlercesinin kapalı, bazıları şapka falan takmış onları başı kapalıdan saymıyorum ama o da ne! bir başörtülü başörtüsünü çıkarırken takılıyor ekranlara. i-na-na-mıyorum sayın seyirciler. işte doğru yolu buldu bu kadın. çok duygulandım. başı açıkların sayısı bir arttı.
ama ah ahh hayır sayın seyirciler, yanlış görmüşüm. kafasını serinletmek için başörtüyü havalandırmış. başörtüden gelişmişlik tahlili yapabilen bu koca beynime rağmen yanıldım. bu arada başörtülülerin sayısı bir arttı.
şimdilik iyi akşamlar.
neden bu kadar takıntı haline geliyor insanların inançlarını yaşaması ? dedirten laf.
sayıklandığının belirtisi. zira bu vurguyu yapan insanın beyninin kaç hücreden oluştuğu konusunda çok büyük şüphe oluşabilir.
başı örtülülerin başörtülerini çıkarmaları halinde ortadan kalkacak ayrım...haziran sonu ile başı kapalı ama baya biryerleri açık türbanlı kişiler görmekteyim üzülmekteyim...