bugün

sözlüğümüzde maalesef yer alan faşist ülkücüklerin her an her dakika yaptıkları eylemdir.

akli dengesinin bozuk olduğunu düşündüğüm bu çoğu asker akçağı ya da henüz askerlik çağına gelmemiş faşistler kanlar içinde yerlerde yatan 'insan'ların resimlerini çarşaf çrşaf sözlüğe koyup orgazm olurken buna barış adına karşı çıkan bizler pkk'lı olmakla itham ediliyor ve hedef gösteriliyoruz.

bir başka zavallı faşistin, askerlere ülkücü yemini ettirildiğini gösteren videolarına tepki gösterince gene terörist gene pkk'lı oluyoruz.

ben kimliği ne olursa olsun yerde kanlar içinde yatan insanlar görmekten mutluluk duyamıyorum.

bunun için pkk'lı diyorsanız evet öyleyim.

ben türkiye halkının şehitlik gazilik masallarıyla 30 senedir uyutulduğunu söylüyorum.

ben pkk'nın devletle işbirliği içinde olduğunu söylüyorum.

ben terör yüzünden ölen her insan yiten her can boş yere bir hiç uğruna ölmüştür diyorum.

bu kanlı kardeş kavgasının durmasını bu topraklara artık barışın gelmesini istiyorum.

bu yüzden mi pkk'lıyım ben?

bdp'li filan da değilim. sadece kan dökülmesinden nefret eden bir insanım. dökülen kimin kanı olursa olsun. pkk'nın yaptıkları, tsk'nın operasyonları hepsi bir yana olan insan'a oluyor. olan bu ülkeye oluyor.

daha ne kadar kan akacak? şimdiye kadar aktı da ne oldu ne düzeldi?
çok yanlış davranıştır. tc askeri pkk'lı barış güvercinlerine kurşun sıkmamalıdır. beklemelidirler ki gelsin pkk onları rahat rahat öldürsün. bu tc askeri de çok vahşi canım. ne diye dağda ülkeni bölmeye çalışan, ermeni köpeklerine karşı çıkıyorsun ki? bırak da adamlar rahat rahat ortalığı yaksın-yıksın. yüz yıldır hayalini kurdukları türk katliamını ağız tadıyla bir yapsınlar ne olur ki? bunu bile çok görüyorsunuz onlara!

eğer bunu savunduğum için pkk'lıysam evet pkk'lıyımç

atın beni denizlere yalan dünya size kalsın ayrılmam sevdiğimden bir daha sevemem ben.

pardon yanlış oldu.

asın beni...

(bkz: gençlik hezeyanları vol 1)
barışı savunanlara pkklı diyeni hiç görmedim ama pkklı ya barışı savunuyor diyeni çok gördüm ve hala görüyorum.
(bkz: yazar burada nazıma özenmiş)
barışı savunanlar pkk lı olamaz pkk savaşın diğer tarafı savaş devam ettiğine göre ve tc ye karşı olduklarına göre barışı savunan taraf olamazlar. sadece savaşın tarafı olurlar.
kusura kalma ama bu barışı savunma siki de başımıza yeni çıktı. nedense nerde bir bdp li var biz barışı savunuyoruz diyorlar. elbette genç insanların ölmesi hoş bir şey değil. elbette bunların teşhir edilmesi hoş bir şey değil. fakat gelgelelim bu "genç insanların" ellerinde ki de su tabancası değil. bu genç insanlar öldürdü 35 silahsız askeri, başbağlarda ki cami cemaatini yada daha yakın tarihli karakol baskınlarını bu genç insanlar yaptı.
bdp nin hem barış demesi hemde tüm siyasi gücünü dağda elinde silahla bekleyen bu genç insanlardan alması tesadüf değil.
neyse kısaca tanım şudur : barış için saldırının bitmesi ve defedilmesi ön koşuldur. dağda senin polisini askerini öğretmenini sağlık çalışanını ve sivil insanını öldürmek için bekleyen "genç insanlar" olduğu müddetçe barış gelmeyecek. kalanı kuru romantizm.