bugün

Bence ölmedi öldürüldü. Bazı şarkı sözlerinde amerikaya atması vs insanlara yardımları olsun sevmezler doğru adamı.
Kimdir O
Dahil olduğum grup. Ölümünden kısa süre önce istiklalde görmüştüm ve konuşmuştum kendisiyle. O kadar sıcak ve hayat doluydu ki, o kısa sohbetimiz diyalog diyalog aklımda. Bu ülkeden çıkan ilk dünya çapında yıldız sen olacaksın demiştim, nasıl gururlanmıştı anlatamam. Defalarca teşekkür etmişti. Ömrü vefa etmedi ama. Kaza haberini dün gibi hatırlıyorum. Ağırdı durumu. Doktorlardan umutlu bir haber bekliyordum. Ama, bir türlü gelmiyordu o haber. Birkaç gün sonra da vefat etti. Bu dünya için fazla iyiydi. O kısacık sohbetimizde bunu fazlasıyla anladım. Allah rahmet eylesin güzel gözlü adam.
amy winehouse ve kazım koyuncu'yu unutamayanların kesişim kümesinde yer alırlar.
Benim dahil oldugum grup. Severim baris i.
hastanede olduğu dönemleri hatırladım şimdi tekrar da; ilk defa sevdiğim birini kaybetmenin verdiği acı nasıl da çarpmıştı yüzüme. yaptığı güzel müzikle, uzun kıvırcık saçlarıyla, güzel mi güzel adıyla, yüreğimden uğurlamıştım onu..
bir gün cennette bana şarkılar söyleyecek.
duygulandıran başlıktır'
severdik. feleğin tekerine çomak soktuğu zaman bu işin sonu nereye varır diye düşünmedim değil.
Eğer yaşasaydı dünya megastar görmüş olurdu.
Şu an piyasada şarkı söylüyorum diye geçinenlere tur bindirecek kadar iyi olduğu için unutulmaması normal.erkende gitti zaten.
barış akarsu kim ?
Hâlâ unutmamışımdır, bazı sabahlar şarkılarını dinler biraz daha üzülürüm ölümüne.
güzel insanlardır. gerçekten erken gitti allah rahmet eylesin. evet.
tabi insan asker de iken öğrenince ayrı bir şok oluyor.
barış akarsu nun ölümüne üzülenlerdir.Bilgisayara format atıyordum.Dosyaları karıştırırken, barış akarsu nun bir şarkısına rastladım.Açtım dinledim..Aklıma geldi.Dizisinide izliyordum zaten.Hastaneye girdiği zamanlar hiç bir zaman dua etmeyen ben o gün barış akarsu yaşasın diye dua etmiştim.

(bkz: Mekanı cennet olsun)