bugün

Çok sevimli ve titiz bir erkek çeşidi olup, yemek yapmayı da biliyorsa evlenilesidir.
bardak altlığını farklı bir amaç ile kullanıyordur.
mükemmel bir erkek. bence de kesinlikle kaçırılmamalı. ne kadar sevimli yaa düşünsene. tam bir şebek amk.
emret komutanımdaki levent üsteğmen. bir sürü bardak altlığı vardı masada. hatta kapı çalınca bi tanesini kitap ayracı olarak kullanıp da kalkmıştı. geçen sene izlemiştim, herhalde burada söylemek için aklımda tuttum. yerini bulduysa ne mutlu bana.

edit: belirtmiyorum, entry benim değil mi değiştiririm allaallah. *
Biraz değişik erkektir. Östorojen hormonu göğüslerini çıkartabilir.
hayret henüz yazılmamış; ılıktır net.
(bkz: bardak altlığı)

bilsem kullanırdım ama artık çok geç sanırım...

edit: araştırıldı, ne olduğu öğrenildi. şu bira bardaklarının altına koyulan zımbırtıymış. mekanda garson getirmedikçe aramam, sadece içerim. içiciyim, hepsi bu.
normal sıradan bir erkektir. arkadaş normal şeyleri niye maharetmiş gibi yazarsınız anlamam. ne dememiz lazım? ''bardağı altlığı ile kullanan erkek, çocukken yatağa işemesin diye altına bez bağlanan erkektir'' oldu mu?
vay anasını sayın seyirciler erkeğidir. hele bir de o bardak altlığını bardağın altına koyabilecek kadar zekiyse daha da çekicileşir. yani kız olsam direk yani. herkes giremez öyle bardak altı olaylarına, yapmayın.
Yeme de yanında yat.
Kullanmayan erkelerin çekemeyip, dalga geçerek küçümsemeye çalıştıkları, kıskanılan erkektir.
etrafta küllük bulamamış olan erkektir.
dolaptan çıkan bira şişesinin masa üstünde su bırakmasına ayar oluyordur.
benim gibi pasaklı erkekler kategorisine girmektedir. masanın üstünde halka halka çay, kahve lekeleri görmekten bıktım amk. yalnız bu meletler tehlikeli, insanın koleksiyon yapma güdüsünü dürtüklüyor adeta.

görsel