bugün

sevgi pıtırcığı demokrağsicilerin tehditçiğidir.
(bkz: hazır mıyız türkiye)
barış meleği, sevgi Pıtırcıklarının beyanı.
pkk tehditleriyle bile barajı aşamayacağını anlayan pervin buldan beyanı.

onurunu satıp teröriste oy veren sahte solculara gelsin...

bu solcuların piyondan başka vasfı kalmamıştır artık bu ülkede...
bende türk'üm, benim annemde türk'ten biz kardeşizden şimdiki söylemlere gelmiş durumdur, şöyle bir geçmişe bakıldığında kürtlerin akp'ye bırakın oyu herşeylerini vermesi gerekir ammavelakin ne verirlerse versinler mhp iktidara gelecek ve bu sefer onları sözde türk olan annalarından çıktıkları yere tersten sokacaktır.
tam keko beyanı.

bacım bize ne lan barajı aşıp aşamadığınızdan? aşamıyorsan o senin sorunun.

hayırdır anketlerde hdp geçemedi barajı galiba.
Adam 400 vekil verirseniz anayasayı değiştirebiliriz deyince diktatör, öteki %10 vermezseniz ülke yanar deyince çiçek çocuk, zihniyete bak hele.
6-7 ekimde siirt te yapılanlardan küçük bir kesiti galeriye ekledim. yaptıkları şey kütüphane , sağlık ocağı, yetiştirme yurtları, halk eğitim merkezi ve okul yakmak. çok demokratik adamlar canım.
kriz demeyelim....

yeni terörist eylemler olarak düzeltelim.
Oy çalacağınızı biliyoruz, birazda bizim için çalın yoksa sizi buna pişman ederizdir türkçesi.
35 yıldır tehtit ediyosunuz da ne oldu amk boş laf. tc devleti sikincede ağlamayın
ipime aşar ,kuşağıma aşmaz . biz hazırız siz hazır olun .
ne bekliyordunuz?

2 takım elbise giydiler tvlerde boy gösterip şirin cümleler kurdular diye zihniyetlerini mi değiştirdiklerini zannettiniz??

ülkenin milli olaylarında ülke yararına olan şeyi bile kabul etmeyip karşı oy veren bir parti (ermeni soykırımını kabul edenlere mecliste verilen tepki sadece bir örnek)

hdp=bdp=hadep....=kandil

bunlar kandilden izinsiz wcye gidemez. izin vermezlerse kendi başlarına wcye gidip sıçamazlar altlarına yaparlar.
galiba son anketlerde baraj altı geldiler.
çiçek çocuk talidi yapan parti asıl yüzünü daha seçim olmadan göstermeye başladı.