bugün

bardan hiç kız düşürememiş barzonun zoruna gitmiştir.

ama harbi gavattır ayrı mevzu.
(bkz: Kınayan kınadığıyla imtihan olmadıkça ölmezmiş)
5 kuruş vermeden savurduğunuz yargılarınız yerin dibine batsın.
Mervelere giden kızla evlenenin gavat dediği insandır.
kendi yaşayamadığı için yaşayanlara nefret kusan kişiler vardır. Mesela lisede kız arkadaşlarıyla dolaşan ve müzikle ilgilenen çocukları dövenler gibi. okuyamamış, kızlarla arkadaş olamamıştır. Bu yüzden kendince muhafazakar bir bakış geliştirmiştir. esasında bara girebilse, bir kıza içki ısmarlayabilse mahallesini anında değiştirmeye hazırdır. tüm söyledikleri esasında yaşamak istedikleridir. Ancak mahallenin güvenli sularında bunu dile getiremez.

milliyetçi, muhafazakar bir kafa yapıları olduğunu iddia ederler, ancak referandumda oy kullanıp avrupa'daki vatandaşlığını kaybedeceğini anladığı anda Türk vatandaşlığından çıkmak için kuyruk oluşturanlardan zerre farkları yoktur. imkan olsa ülkeden anında gider, gençliği barlarda geçmiş biriyle evlenir, ancak çok zengin olursa eski mahallesine dönüp ukalalık taslar.

bu görüşe sahip olanların en tehlikeli yanı, bara gittiğini düşündüğü kızlara tecavüzü hak görmesi. herkese var bana niye yok mantığı ile hareket eder. (bkz: barda) filmindeki saldırgan ekip bu gruba baya iyi örnektir.
inanıyorum ki bahsi geçen kafa bizi muasır medeniyetler seviyesine doğru hızla yükseltecek, ülkemizi her alanda gıpta edilen bir konuma getirebilecektir..

yaani..

başka ne denilebilir ki?
başlık sahibini hayretle dinledim . ona gavat buna gavat yazan kişinin gavatın ta kendisi olmasını düşündürmüştür . evleneceğin kişiyi hayal et sen . neler yapmıştır çılgın bakire.
görsel
Parka gidenlede evlenmeyiniz efendim.
BEN SANA GAVAT DiYOM MU?
http://www.youtube.com/watch?v=zwDCG62ZqyA
Her bara gideni takıldıkları gibi zanneden mal beyanı. Senin çevren senin gibiyle millete bok atmaya ne haddine?
Bu sözlükte ne kadar çok cahil var. Bara giden her kız orospu değildir.
(bkz: sanane)

bara giden kız ..eşittir yollu yani... Bravo ..zihniyetiniz kokuyor...
oysa bara giden kız kimseyle yatmamış da olabilir.

bu gavat o zaman şanslı mıdır?

Mesela evde oturan imam hatip mezunu muhafazakar kızımızla evlense daha mı şanslı olur?

Finale gelirsek tüpçüye sucuya kimin verip vermediğini kimse bilemez...
bahsettiği kızlar verse soluksuz sikecek kişinin beyanı..
sümsük ev kızı alınca da bar bar gezmiş eğlenmesini bilen hatunlara köpek olup o masum kızımızı aldatan gavatlardan daha haysiyetli bir gavatdır hiç değilse. bar görmemiş hemcinslerimi iki bara gidip dans etmeye davet ediyorum. biraz açılır, gönüllerini hoş ederler. hiç birşey değilse evlenirken kim gavat kim değil ayırt etme yetisine sahip olurlar azıcık.
Günümüzde bu gavatların sayısı çoktur.