bugün

ya ben çok fakirim ya da çevremdeki insanlar çok varoş. tamam doların yükselmesi ülke ekonomisi için kötü vs vs ama etrafımdaki insanlar borçlarıyla ayın 15ini beklerken millet dolarının derdine düşmüş. dolar hesabıyla binlerini yüzbinlerini bozduran varsa zaten yansın alayı. biz burada ay sonunu hesaplarken "500 euro bozdurana şu beleş" 1000 dolar bozdurana bir posta bedava" ilanları halkın yüzde 1'lik kısmına hitap ediyor. adamın olsa olsa zaten bin doları var zengin olacağını sanıyor. dolar milyonerleri ve milyarderleri düşünsün amk. doğu perinçek bunu dediyse çoktan gerekeni yapmıştır. kıps
ya ben çok fakirim ya da çevremdeki insanlar çok varoş. tamam doların yükselmesi ülke ekonomisi için kötü vs vs ama etrafımdaki insanlar borçlarıyla ayın 15ini beklerken millet dolarının derdine düşmüş. dolar hesabıyla binlerini yüzbinlerini bozduran varsa zaten yansın alayı. biz burada ay sonunu hesaplarken "500 euro bozdurana şu beleş" 1000 dolar bozdurana bir posta bedava" ilanları halkın yüzde 1'lik kısmına hitap ediyor. adamın olsa olsa zaten bin doları var zengin olacağını sanıyor. dolar milyonerleri ve milyarderleri düşünsün amk. doğu perinçek bunu dediyse çoktan gerekeni yapmıştır. kıps
he götüm denilesi durumdur. neyse ki dolarlar isveç bankalarında.
Eee dünde devlet dolarınıza el koyacak diye başlık açmıştınız. Şimdi banka mı oldu. Bakın böyle olmaz biri belirlesin.

Spekülasyon amaçlı söylenti.
Bok koyar aq.
dolara el koymak demek amerikaya kafa tutmak demek. gene anlayın diye empati üzerinden anlatacağım. mesela senin paran küresel, almanyada biri senin paranı kullananların parasına el koyuyor. bu ne demek? senin parana artık isteyen istediği gibi el koyuyacak demek. daha almayada kimse tl ye güvenip alır mı? şimdi kendi açınızdan düşünün.
inşallah olur. o zaman dolar en az 8 tl olur. bu arada perinçek de nereye stepne olcağını şaşırdı. atanamamış bahçeli.
Ancak savas zamani olur bunlar
bence bankadan çekip yastik altina koyun bi bölümünü ne olur ne olmaz.
ulan koc sabanci bozdururmu dolarini at kafalilar onlar bozdurmadikca bir bok olmaz.
doğu perinçek bir şey söylüyorsa ciddiye alın yoksa kaybeden siz olursunuz. 15 temmuzdan çok kısa süre önce fettulahçıların iktidarını başlarına yıkacağız dedi sonrasında ergenekoncular serbest kaldı.
olayı idrak edemeyenler var. bu ülkenin sonu iyi değil, tayyip iktidarını korumak için tüm riskleri alır gerekirse devleti bile yıkar. abd falan dinlemezler. türkiye'deki tüm doların türk lirasına çevrilmesi ile vatandaşın dolar bozması aynı şeyler değil. zenginler parasını yurt dışına çıkartalı çok oldu uyanın da balığa çıkalım. hatta tayyip hepsini vatan haini ilan etti.
her şeyiniz trol amaç insanları korkutup dolarlarını tl'ye çevirmek.
işte o zaman dolar tutulamaz. 10 tl bile olur.
görüyorum ve arttırıyorum bankalarda zimbabwe doları bile tutulmamalı panik başladığında bankalar batmamak için para çekim sınırlarınızı düşürebilir hatta bazı bankalar batabilir.
yaptığı çağrıya rte bile inanmamış olacak ki, dün hiç döviz de düşme olmadı.
erdoğanın albaraka türk te 200 bin doları olduğu söyleniyor. ona el koyacaklar ise benimkine de el koyabilirler ki zaten hiç dolarım yok.
doların ülke ekonomisine katkısıda vardır. dış ülkelerdeki bankalar daha düşük faiz verdikleri için millet parayı türk bankalarına yatırıyor.
Bankalar dolara el koyamaz fakat şu an geri ödeme de yapamaz.

Bizim bankalar Battı batacak. Sebeplerini araştırıp bulabilirsiniz. Lakin ben sadece faizsiz ve 3 yıl ötelemeli krediler diyeyim.
Gerisi sizin parmaklarınıza kuvvet.