bugün

kesinlikle ama kesinlikle doğru önermedir. bankacı bayanların büyük bir çoğunluğu çok tatlı, çok güzel insanlardır.

bugün benim gördüğüm insan olamazdı zaten! melekti melek! bi sürü şey sordum sırf biraz daha durabilmek için yanında, ehe!*
pirezentabıl adlı meretin getirisidir.
çoğu makyaj güzelidir.
(bkz: bankacı bayanların yan kesicilere taş çıkartması)

(bkz: taş olursun taş)
göreceli olarak doğruluk payı bulunan önermedir. muhtemelen gişede çalışan, işe yeni başlamış ve muhtemelen üniversiteden yeni mezun bayanları gördükten sonra oluşturulmuştur.
oturdukları sürece hoş görünürler fakat ayağa kalktıklarında işlerini sürekli oturarak yapmak zorunda olduklarından basenleri 120 ve üzeri değerlerle ölçülür. haydi kızlar biraz hareket!*
asıl mesai öncesi, 1 saatlik makyaj mesaisi dolayısıyla normal önermedir.
işe alınırken çirkinlerin seçilerek alındıklarının göstergesidir. o bankanın personel müdürü ile alakalıdır.
artık bankaların çoğu özel olduğu için ve mülakatlarda güzel bayanlar seçildiği için doğru tespittir.
güzellerin özellikle parayı sonradan vuran kobileri kafse koyabilmesi için bankada daha kolay iş bulması ile ortaya çıkan yanıltıcı standart sapmadır.
yer: halk bankası
şube: x şubesi **
cinsiyeti: bayan
boy: 170*
kilo: 170*
(bkz: durum vahim yorum yok)
dizin biraz üstündeki etek,ten rengi parlak ince çorap, beyaz gömlek, etek renginde ceket ve sonsuz makyajla çoğu kadının güzel göründüğü gerçeğinin kanıtıdır.
müşteri ilişkilerindeki yada kredi satıştaki bayanlar hoştur.
neden acaba???
en son pazarlama tekniği. çaylakken daha uzun entari girmem gerekiyormuş ben değil sözlük söylüyor.
bu kadın ishal olsun yalayarak taharetlerim klasmanına kafadan 1 numarada giren hatunlar kümesidir.
(bkz: ferhunde)
bakımlı olmaları..

çünkü hergün insan önüne çıkıyorlar, öyle labardos labardos çıkamazlar..
çok doğru önermedir.Birde hostesler çok güzeldir.Hatta çirkin hostes hayatımda görmedim.
bayan kuaförü olunmadığına üzülmek için en büyük sebeptir kendileri zira bu bayanlar sayesinde para basmaktadırlar. bu kadar bakıma para mı dayanır.
araştırmalar sonucu bankaya göre ortalama güzellik sıralaması şu şekildedir kanımca.

1- garanti bankası
2- hsbc bank
3- yapı kredi

en çirkinleri de kaşarlaşmış olan ziraat bankası ve çok fazla şubesi olan iş bankası çalışanlarıdır.
Kapitalin bayan seksapeli kullanmasi olayidir.ozellikle yapilan secimlerdir.