bugün

(bkz: tecavüz yapmak)
hep hicbiseyebosunaiclenmeyenadam'ın gördüğü kadınlardır. bir bize denk gelmemiştir efenim bu bayanlar.
benim karşı komşumdur.telefonu bozulduğunda ve sigara krizlerinde kapımızı çalan insandır bunlar genellikle 2001 içen yaşlı teyzelerdir.Ama bi o kadar da yardımsever bir kişiliktir verdiği fırın ve tv hala işimize yarar ve sık sık teyzemizi anarız.Kısacası karşınızda ''bana sigara alır mısın'' sorusu soran bir dul kadın varsa bilin ki o çok iyi bir dul kadındır.
malena filminde görülebilir konu.
- hülasa, tam bu esnada kapıda esrarengiz tıkırtılar duydum. çok korktum açıkçası, gecenin bu vakti kim olabilirdi? neden benim kapımın önünde tıkırtılar vardı? hemen çıplak vücudumu örttüm, eğer sapık geldiyse ona tahrik unsuru oluşturmak istemedim çünkü. eğer bana tecavüz falan yapsa, tahrik unsuru oluşturmamış olurdum böylelikle

haberlerde sürekli tecavüzcü sapıklar görüyorum çünkü. ürkütücü tipler. evim ümraniye bölgesine yakın. açıkçası afedersiniz bana tecavüz yapıp çöplüğe çıplak şekilde atabilirlerdi. kapıdaki tıkırtılar hızlanmaya başladı. -

(bkz: zorla bana tecavüz edin ve kirli bedenimi çöpe atın diyen yazar)
muhabbeti hep döner ama rastlamanın bi nasip olmadığı düşlerdeki ateşli kadın türü.
(bkz: insanların dul kadınlara bakış açısı)
(bkz: ne içiyosa banada bulun lütfen)
sigarası bitmiştir diye düşündüren kadındır.
gün geçtikçe sayıları sürekli artan, tek şuçları kocalarından ayrılmak olan ve sigara içen kadınlardır.
hicbiseyebosunaiclenmeyenadamı boş yere içlendirmeyen dul kadındır.
evinden çıkmak istemeyen, dul kalmış, yaşı geçmiş kadın isteğidir. isteği yerine getirilir, ele mi yapışır!?
..ve koltuktantan yuvarlanarak yere düşüp uyanır "hicbiseyebosunaiclenmeyenadam".

evet efendim..
yaz aylarında sıcaktan bunalıp, cam açık sadece boxer ile uyuyan abazan halüsinasyonları.
-yogg yogg annem, geçti korkma.
kesin izmirli ve laiktir evet evet hbbiia diyorsa öledir kesin.
sigara alır mısın diye sorduğu an nasıl anladın lan gavat kadının dul olduğunu.
(bkz: kısa malbuş)
çene altına kadar dayandığından beyinden kan çekilmesine sebep olmuş, sanrı görmeye başlayan abazan feryadı.

(bkz: la biri sevabına şunu keraneye götürsün)
sigarayı bakkaldan alıp geldikten sonra 'evinde bir fincan kahve ikram etmesini ve daha sonra olayların çorap söküğü gibi gelişme' fantezisini kurduğum bir hayal.
görsel
dul da olsa en nihayetinde kadındır ihtiyaçları vardır.
-bana sigara alır mısın
+alırımda dul musun ki yok yani oraya git gel uzun iş
-sen al alda söylerim
+yok ya ne malum
-ya sen ne mal çıktın ya defol hayvvan.
hbbia'nın ilgnç bir macerasının konusu olabilir.
görsel
sonrasında '' senin şeyin de var beni bi şuracıkta '' diyebilecek kadındır.