bugün

bir sözlük yazarı talebidir.

olgunerkek.avi

not defterim nerdeydi lan?

uyarıcı edit : başlık bir tarafıma şey etmiş ya lan!! talep benim değildir efenim. az ötede durunuz, istemez.
29.9 < bana pm atacak yaş < 30.1 demek istiyor olabilir.
Aklı karıştıran bir istektir. 30 bir yaş aralığı mı?
tek yaş vererek yaş aralığı verdiğini sanan kezban beyanatıdır.
(bkz: yaş aralığının en az otuz olması)
ayrıca pm nedir amk türkçenin suyu mu çıktı.
(bkz: olgun erkeklerle tanışmak için tıkla)
(bkz: flörtöz müsünüz testi)
(bkz: hemen konuşmaya başla)

Ayrıca (30, +*) bence. *

Edit falanlar filanlar: sonsuz işareti yapma çabalarım ve pes edişim hakkında kısa film.
''Yaş aralığı 30 olmalı'' gibi bir tabiri türkçemize kazandıran bayan arzusu. Muhtemelen evde kalacak kendisi..
talebe değil de imlaya, cümlenin mantıksızlığına takılanları görünce gözlerimizin yaşardığı istektir. işte hep görmek istediğimiz hareketler beyler zaaaxd
şair burada en çok 3 en az 0 demek istemiş. 0-3 yaş yani anlayacağın. lafı dolandırmaya gerek yok sözlük ergenleri atsın de atar onlar.
gençlerin empati yaparsa anlayabileceği olaydır.

hatunlar erkeklerin evliliği olgunluk yaşının "ortalama" 27 den sonra şekillendiğini bilir. Herhalde başlığı açan arkadaş 24-25 yaşında, 30 yaşının başında birisi ancak dengim olabilir diyor. Maksat sohbet ise şair yanılıyor olabilir çünkü 20'li yaşlarımda hep benden büyüklerle sohbet ettim hiç kimse bana çocuk muamelesi yapmadı. Sanırım olgunlukla alakalı biraz. Birkaç cümleden sonra olayı gönül işlerine çekip, sözlükten hatun düşürmeye çalışanlardan olmadığınızı anlarlarsa daha rahat oluyorlar.