bugün

Can sıkandır. Balıkların dışkısının karıştığı suyun bedene ve ağza burna girmesidir. insanlar da sıçıyor ama balık sayısı daha fazla.
insanların sıçtığı denizde yüzmekten iyidir.
o mantıkla bakılırsa mılletın osurdugu atmosferı soluyoruz...
aslında iyi olan bir durumdur zira bazı insanlar tuvalet bulamayıp denizi sulandırırlar.

(bkz: çöğdürmek)
çok normal bir durumdur. yediği bitkilerin gübreyle yetiştiğini bilmeyenler var galiba.
arıların sıçtığı sarı şeyle kahvaltı yapmak gibidir.*

edit: bal arının ağzından çıktığı için kusmuk sayılıyomuş. az önce persiyanın penisi uyardı sağolsun. içim rahatladı. kusmuksa taam ya. nolcak ki kusmuk işte. yenir yani kusmuk.
insanların işeyip sıçtığı denizde yüzmekten iyidir.
Hayatımda bi kere denize girdim ben bile işedim amk. Yan tarafta herif hatunu beceriyodu. Boşalmıştır amk suya. Zaten ayağım kayıp düştükçe de su yuttum aklına geliyo yine midem kalkıyo. Yüzülür mü amk orda.
onların birçok insanın işediği denizde yüzmesi gerçeğinden daha rahatlatıcıdır.
Bokun her türlüsü faydalıdır. insanlarınkş hariç. At boku desen tavuk boku kuş boku bunlar toprakta yetişen lezzetle yediğiniz domates patlıcan biber salatalık vs. Lezzetli olmalarındaki tek unsurdur. Deniz neden mi tuzlu? Balıkların bokundan dolayı bilin istedim.
yüzmeyi bırakın türk insanının geçim kaynağı besin kaynağı balıkçılık... dallamanın birine cevap yazalım o anlar... insanlarda dünyanın toprağına sıçıyor işiyor buralarda yetişen meyveleri sebzeleri yiyorsun dingil. nolacak şimdi.
ınsanların ıseyıp sıctıkları denızde yuzmekten kotu degıldır.
insan kılıklıların sıçtığı denizde balık olmaktan iyidir.
Balıklıpın kendisini yiyen varlık iÇin sorun değildir.
kuşların boşaltımını yaptığı havadan nefes almaktan farkı yoktur.
Alttan ve üstten olan gelgitlerle temizlenen denizde yüzüyoruz arkadaslar.
var öyle bir balık arkadaşım. kusar bile denize.