bugün

kanal d nin kabataş görüntülerini açıklaması sonrasında kabataş'ta yaşanan başörtülü kadını ve bebeğini dövmek ve eylemcilerin başörtülü kadının üzerine işemesi yalanıyla yanlış yaptığını anlayıp çark etmiş; ama ben öyle demedim vs şeklinde özür falan dilemektedir.

balçiçek ilter in zorunlu yazısı gün gibi ortadadır. yalanıyla gözden düşmüştür. *

bu hadisenin erkek versiyonu için bakınız: (bkz: ismet berkan)
Halkı kandıra kandıra yalan haberlerle koltuğunu sağlamlaştırmaya bakan çakma gazeteci.
gazetesinden istifa etmiş. sebep de, bugün atılan manşetmiş.

he anasını satayım. biz de yedik. gözümüzde tam bir halk kadını oldun artık. he.
Anıl ilter ile bi alakası var mı merak ediyorum bilen varsa?
Çark etti mi etmedi mi anlaşılmayan sunucu.
ağzından çıkanların içeriği ses tonundan da görünüşünden de bakışından da yamuktur.

kabataş'ta üstüne işenen bacıyla ilgili yeminler ettiğini unutmadık.
dün akşam itibari ile Karşıt Görü programında kendisi ve akp yandaşlarının Enver Aysever, Koray çalışkan tarafından itin götüne sokulduğuna şahit oldum. çocuğum yalan nedir baba diye sorduğunda kendisini ( v. b. ) anlatacağım gasteci. az evvel twitter da beni engellemiş yazarımsı insan( ımsı ).
Hayatım da gördüğüm en itici kadınlardan biri. gazeteci ve moderatör olarak görev yapması yetenek ve başarıdan çok torpilli olduğunu gösteriyor.
klasik turk gazetecisi iste. kimin darısı coksa onun yaninda olan, menfaatci kadin.
koca kafalı...

yazık...
hükümet karşıtı konuşanlar onda öyle bi gülümsemeye sebep oluyo ki anlatamam.
Kabataş rezaletinden sonra nasıl bir yüz ile mesleğine devam ettiğini merak edenlerin sayısı hiç de az değil.
sevimsiz bir kadın. evet.
Bazen, sözlük yazarlarımızın nezaketine hayran kalıyorum:

Biri, -sevimsiz kadın- yazmış. Çirkin dememek için ne çok zorlamış kendini.

Belki de bu sözlüğü, böyle nezaketi hiç elden bırakmayan yazarlar yüzünden seviyorum.
Her şey hoş ve Hayır bir de, o nezaketi elden bırakmayan oytunkaran olunca, dumur da oluyorum.
Hem bu arada, hani oytunkaran askere gitmişti, azıcık kurtulmuştuk.

Gerçek dışı beyanda bulunanlara da kızdım, cidden.
balçiçek pamirken güzel görünen ancak ilter olunca sevimsizleşen bir kıl yumağı.
Yeni saç rengi yakışmamış. Neden o renkten vazgeçemiyor anlamıyorum kimse yakışmamış demiyor mu yahu? Gerçi nasıl güzel hissediyor ise öyle olsun beni ilgilendirmez.
Twiter hesabı hacklenmiş şu anda canlı yayında ama ruhen orda değil sanırım, hackleyen kişi canlı yayında hesabını geri istemesi için tehdit ediyor, telefon numarasını bile yayınlamış kadının, Nasıl iş lan bu ayıptır be.
Ortalık karışmış. Hesabı hacklenmiş.
Kendisinden nefret ederim. Şuan çok gülüyorum bu yalakaya.
dışarıdan bakınca bakımlı, aklı başında, modern bir kadın lakin içi? içi biatla, yandaşlıkla, yalanla dolmuş. gençlerin uydurma haberler ve medyanın gazıyla sokağa çıkmış ak hainlerce öldürüldükleri günlerde kabataş yalanı gibi rezil komplonun başrol oyuncularından biri olmuştu. hakkında yasal işlem yapılıp ceza alması gerekirken hala televizyonlardan sesleniyor, dürüst namuslu vatandaşlar arasında elini kolunu sallayıp dolaşıyor.
Kabataş yalanıyla özdeşleşen isimlerden biri..

https://youtu.be/_hvRTOA8eBU
Yine bi iktidar yalakası mikrofoncunun daha kayıp gitmesiyle beni sevindirmiş bağyandır . Bağyan yok kadın var . Unutmayın .
umarım bir gün yargılanacak tasmalı yalancı kadın.