bugün

Genelde zaten böyle kızlara aşık olunulur.
direkt olarak doğal güzel damgası yapıştıranlara anlam veremedim şimdi. güzellik dediğin göreceli. bu başlık altındaki ortak gerçek de, olsa olsa bu kızlarımızın rahatlarına düşkün ve tercihen kimyasallardan uzak durdukları olacaktır. nacizane, durum böyle...
olmaya çalıştığım kız/kadın türüdür. Makyajsız bi boka benzemiyorum ama en azından karşımdakini kandırmak istemiyorum.
sizin onu makyaj yapmıyor sandığınız kızdır.
o yüzde ne kremler ne fondötenler vardır halbuki.
gözde dudakta boya yok deyu aldanıyorsunuz. yerim yazık.
karadenizli olma ihtimali çok yüksek olan kızdır.
Tatlı kavramının eş anlamlısıdır.
günlük makyajın bu kadar yaygın olarak kullanılmasının sebebi olan sinir bozucu kadınlardır. onlar zaten kusursuz bir görünüşe sahip oldukları için vakitlerini kusur kapatmaya değil bakım yapmaya ayırırlar. Diğer kadınlar da bu kusursuzluğa kısmen de olsa erişebilmek için makyaja gereksinim duyarlar.
dogal guzellige onem veren kizdir.
doğal güzelliği ön planda olan kızdır. kızlarda aradığım özelliklerden biridir. candır can.
yıllardır aradığım kızdır, size sarıldığında üzerinize fondoten izi bulaşmayan, sigaranızdan içtiğinde izmaritinde ruj bırakmayan şirin kızdır. doğaldır ve samimidir.
(bkz: çagirdilar geldik)
makul olanı yapan kızdır. iyidir güzeldir candır hamdolsun.
arayıp da bulamadığınız değil, yanında ki cicili bicili arkadaşlarına bakarken, gözden kaçırdığınız kızdır.
akıllı kızdır , boya küpü olmakla güzel olmak arasındaki farkı biliyordur .
en güzel genellikle aralarından çıkar.
Tırnak cilasinin, ojeden güzel olduğunu düşünen kızdır. Ender bulunur, elde mevcutsa kaçırılması önerilmez.
kendisini ve cildini seven, kozmetik ürünlerin zararını bilen kızdır.
doğallıktan yana olan, aranılıpta zor bulunan, kendine güvenen, boya küpü olmayan sevilesi kızdır.
bir kere bu kızın makyajsızken de cildi gayet pürüzsüz ve güzeldir yaradan tarafından şanslı doğmuştur böylesi yok ben doğallıktan yanayım sevmiyorum öyle boyanmayı falan gibi lafların ardından yüzünde çıkan bir sivilceye katlanamayan tiptir alışık değildir çünkü hayatını bir tanecik sivilce bile mahvetmeye yeter böylesinin.
hep özenilendir.
allah vergisi güzelliği olan hatundur.
seviştikten sonra bile göze aynı görünen hatundur.
güzelliğine güvenen kızdır.
candır. gelsin evlenelim. bende bakımlıyım ve makyaj yapmıyorum üstelik erkeğim, daha ne olsun.
bulunmaz hint kumaşı olan kızdır. sade güzelliğin ne kadar önemli bişey olduğunu idrak etmiştir.