bugün

kendisine özen gösteren fakat makyaj yapmayan kızdır. makyaj yapmamasının sebebi yüzün yapısını bozmak istememesi ya da kendisini olduğu gibi göstermek istemesi olabilir. eğer güzelse, doğal güzellik diye buna denir zaten.
özgüveni olan ve çok fazla kimyasal sevmeyen kızdır.
makyaj cildi yaşlandırdığından dolayı doğru yolda olan kızdır. ayrıca bakımlı olmak makyaj yapmak anlamına gelmez. doğal güzellik her zaman daha çekici gelendir. *
hassas cilde sahip, kozmetik ürünlerinin yüzüne alerji yaptığı kızdır.
"makyaja ihtiyacı yoktur" yerine makyaja ihtiyaç duymuyordur diyebiliriz. kendisine güveniyordur. makyajın bir gün cildini bozacağından emindir. alternatiflere yönelmiştir. aferin ona.
makyajdan nefret eden kızdır. Yapsada beceremez zaten. Cildini de bozmak istemediğinden her zaman kendini doğal gösteren kızdır.
makyaj yapacak vakti yoktur anam.
Vakti olupta yapmıyorsa ya erkekler doğal güzellik seviyor diye bi çaba içerisinde olabilir ya da gerçekten bu işi bilmiyordur, sanmıyorum bi kız kirpiğini kıvırıp rimel sürmesin, sivilcesi ve göz altı torbaları için kapatıcı kullanmasın, yüzünü allamak pullamak değildir makyaj, aksine, bakımlı olduğunun ve kendine baktığının göstergesidir, ben demiyorum yanakları kızartın, gözleri kapkara boyayaın,neyin kafasındasınız acaba.
temizliği ve doğallığı seven kızdır.

doğallığını kaybetmeden çok hafif bile olsa makyaj yapmıyorsa aynı zamanda güzel
bir kızdırda gibi geldi şimdi bana.
"ben makyaj yapmıyorum, ihtiyacım yok yeaa en güzeli doğallık" mesajı vermek isteyenlere fırsat olmuştur.
(bkz: bu alana reklam alıyoruz)
bulunmaz hint kumaşı olan kızdır. sade güzelliğin ne kadar önemli bişey olduğunu idrak etmiştir.
candır. gelsin evlenelim. bende bakımlıyım ve makyaj yapmıyorum üstelik erkeğim, daha ne olsun.
güzelliğine güvenen kızdır.
seviştikten sonra bile göze aynı görünen hatundur.
allah vergisi güzelliği olan hatundur.
hep özenilendir.
bir kere bu kızın makyajsızken de cildi gayet pürüzsüz ve güzeldir yaradan tarafından şanslı doğmuştur böylesi yok ben doğallıktan yanayım sevmiyorum öyle boyanmayı falan gibi lafların ardından yüzünde çıkan bir sivilceye katlanamayan tiptir alışık değildir çünkü hayatını bir tanecik sivilce bile mahvetmeye yeter böylesinin.
doğallıktan yana olan, aranılıpta zor bulunan, kendine güvenen, boya küpü olmayan sevilesi kızdır.
kendisini ve cildini seven, kozmetik ürünlerin zararını bilen kızdır.
Tırnak cilasinin, ojeden güzel olduğunu düşünen kızdır. Ender bulunur, elde mevcutsa kaçırılması önerilmez.
en güzel genellikle aralarından çıkar.
akıllı kızdır , boya küpü olmakla güzel olmak arasındaki farkı biliyordur .
arayıp da bulamadığınız değil, yanında ki cicili bicili arkadaşlarına bakarken, gözden kaçırdığınız kızdır.
makul olanı yapan kızdır. iyidir güzeldir candır hamdolsun.
(bkz: çagirdilar geldik)
yıllardır aradığım kızdır, size sarıldığında üzerinize fondoten izi bulaşmayan, sigaranızdan içtiğinde izmaritinde ruj bırakmayan şirin kızdır. doğaldır ve samimidir.