bugün

bir terslik var burada. "bakire değilsin, evlenmeden başkalarına vermişsin, iğrençsin." diyorsun çıkıp diyor ki "ama yoldan geçerken tecavüze uğramış kadın da...". diyorsun ki "bakire olmayanlar yanacak.", "o zaman bütün evli kadınlar yanacak ahahaha." yau bu ne yüzsüzlük, bu ne çirkinliktir a canım? sen ki kendi isteğinle, araba için, zengin kocaya kapak atma ümidiyle vermişsin birilerine, kendini nasıl tecavüze uğrayan masum kızcağızla aynı kefeye koyabiliyorsun? hiç mi utanma arlanma yok sende? gerçi benim de sorduğum soruya bak. yok tabi.
(bkz: beynimi deldirdim).
bakire olmamayı modern yaşamın avrupai yaşamın bir parçası olarak savunmaktadırlar. modernliğe en ciddi darbeleri bu yozlaşmış insanlar vurmaktadır.
allahın kadına verdiği bir zarın erkekleri bu kadar ilgilendirmesi çok garip lan. kuşlar nasıl uçuyo, su niye ıslak, gökyüzü niye mavi. vay mına goyum. çok garip hakkatten.
-erkeklerde yapıyorlar.
bu en klişesi, en ünlüsü, en bıktıranıdır.
çok ama çok dar, basit bi işleyişi vardır.

belli başlı kullandığı materyaller arasında kutsal annelerimiz vardır. mesala bakire olmayanları yeren bi şey söylersin, hemen "o zaman anneler de mi rerörörö" der. lan amık ne alaka. bunların böyle beyinsiz beyinsiz verdiği demeçleri okuyup, gördükçe harbiden namus bacak arasında değil, beyinde diyorum. erkeğin cinsel organı hep beynine çalışmış zaar diyorum.
yeter ulan herkesin tuttuğu kendine şeklinde olabilecek savunuş biçimidir, kimisi demiş ki araba için zenginlik için kimisi demiş ki bunu modernlik avrupailik zannediyorlar ondan yapıyorlar;birisi çıkıp da yahu bu insan kendince bir kişiliğe sahip , kendi prensipleri yapacakları yapmayacakları var , sevdiği kişiyle birlikte olmuş sıradan bir aşık işte dememiş. niye bu kadar kurcalanıyorsa. belki evlilik denen kurumu itici bir resmiyette buluyor ve iki kişinin birbirine olan güvensizliğinden kendini sağlama alma içgüdüsü olarak görüyor; sevdiceğine güvenmek için iki parmak tasmasıyla, eşin dostun çektiği halaylara ihtiyaç duymuyor. motor gibi her önüne gelene verip bunu modernlik ilan etmiyor normal senin benim gibi aşık oluyor sevişiyor işte te allam kadın olduğu için herkes yüklenip durmuş. he iyi ki xy kromozomumuz var amk hadi karşı cinse hükmedelim her bir şeysini eleştirelim dönüp kendi kıçımıza bakmadan çirkef tükürüklerle saldıralım. bu kızcağıza sanal ortamlarda bakire değil diye paraya tapınmadan tut, modern görünme çabasına her argümanla saldırıldı. yarın öbür gün intihar etmiş kız haberleri duyunca doğuda kürt aşiretindendir töre möre bla bla bla diye zırvalarsınız hiç demezsiniz bizim gibi odunun biri laf söylemiştir kızcağızın bütün kişiliğine giydirmiştir, kendisine olan saygısını alt üst etmiş ölümüne sebep olmuştur diye. an itibariyle bu konuda yazdığınız her kelime belki de bir kızın daha hayatına mal oluyor. ne kadar kendinden emin kendisiyle barışık karakterli bir insan olsa da bu kadar saldırıya maruz kalan ve zaten türk ataerkil kültürü nedeniyle yeterince başı dertte olan, içinde bulunduğu giriftli ruh halinde biraz sevgiye anlayışa muhtaç olan herhangi bir genç kızın canını yakıyor olabilirsiniz. artık bir dur yahu yeter yahu sen trollük yapacaksın diye milletin psikolojisini bozma anladık bakire olmayan bir hatun sana çok kötü şeyler yapmış şeker verip kandırmış falan ama nefretini internette herkesin üzerine kusmana gerek yok kardeşim git hak edene hak ettiğini yiyorsa gerçek hayatta söyle.
(bkz: tecavüze uğradım)
bakir olmayan erkekle aynı günahı işlemiştir, fakat farklı gözle bakılır orospuya...*
(bkz: tecavüze uğradım)**
+ oynarken oldu canım yoksa herhangi bir ilişki olmadı yani... * *
"Ya kimseyle beraber olmadım yanlışlıkla bozuldu."
insan kendini bildikten sonra gerisinin hiçbir önemi yok.
Aşkım bisikletten düşmüştüm valla.
nasıl olsa birgün derler ama o günün kıymetini bilmezler.
"bekaret bacak arasında değildir." cümlesini slogan edinmişlerdir.
bekaret beyindedir falan derler. yat da göz yuvanı sikem derim bende.
Bir kere daha sevişelim mi? Olabilir.

Ayrıca;
görsel
(bkz: patlak kızların kendini avutma cümleleri)
mahalle baskısı değil canım istedi verdim. benim amcuğum benim kızlığım kimse karışamaz.
+ Karanlıktı göremedim,
Gücüm yetmedi dövemedim....
28-bakireyim ve kimseye de vermedim taam mı, diyen, gelecek olan kısmetlerine mesaj veren yazar söylemidir.
hem bakire olmayan insan kendini neden savunsun ki? neden böyle bir şeye ihtiyaç duysun? senin bakireyim diye gururlanman kadar saçmadır.
Zar esnektir. Bakire olsa duramazdı.
HaYat işte bilemezsin nerde Nasıl karşılaştıklarını bilen varmıdır?
(bkz: kendi isteği ile birlikte olduk)