bugün

Eğer bu durumu bilerek evleniyorsa seven erkektir. Kimse karışamaz. Ancak türbanlı kız tarafından dikim işlemiyle kandırılıyorsa bu erkek acınası erkektir. Ömrü boyunca birlikte yatağa girdiği kadının önceki sevgilileriyle yaptıklarından bi haber yasayacak erkektir.
var olmayan erkektir.

türbanlı olduğu halde bakire olmayan kimse yoktur. yani evliler dışında. %100 garanti veriyorum, o kadar da eminim.
kendi seçimidir. kimsenin karışması yada bu konu hakkında konuşmasını gerektirmez. saygı duyulmalıdır.
Bir kadının bakireliğinden kime ne? ister türbanlı olsun ister motor, eteğini kaldırıp da içine mi baktınız? Beyni kuş kadar olan türün düşüncesi.
aklımın almadığı erkektir.

kemalist kızlar neysede türbanlı kızların parkta haşır neşir seviştiğini gördüm bu ülkede.

otelde amele sevgilisiyle geceyi geçiren kızıda gördüm, dedim naptın mümin kardeş? o benim namusum allah katında helal dedi. allah bilir dedim sustum.

bence başımıza taş yağacak.
türbanlı kızların bakire olduğuna garanti bile veren var o kadar eminler yani. kimsenin aklına bir şey düşürmek istemem hatta belli bir kesimi suçlamakta istemem ama, bu düşünce kullanılmaya açıktır. türk erkeklerin türbanlı kızlara bakışı gayet olumludur, bazıları bunu bir kılıf olarak kullanıp yutturuyor olabilir ki, olduğuna olasılık olarak yüzde vermek çok uygun. özellikle evlenme çağı gelince örtünenler veya erkek istiyor diye örtünenler bu özgüveni kullanıyor olabilir. fazla güven iyi bir şey değildir. ayrıca bekaret sınırlıdır ve bir nesnel gerçekliktir. ancak seksin türleri var her şey vajinayla sınırlı değil yani. iş gene kişide bitiyor. ve esas önemli olan her zamanki gibi dürüstlük oluyor.

madem bekareti bu kadar önemsiyorsunuz bunlara da dikkat edin, sayıları az değildir çünkü.
görsel denilesi durum..
henüz rastlanmamıştır.

bakire olmayan türbanlı yoktur zaten.
türban olayı neden bu kadar abartılır anlamış değilim. Türban takan, sadece örtünme emrini yerini getiren müslümandır. Açık olan ise örtünme emrini yerine getirmeyen müslümandır. Yani türban takan da takmayan da müslümandır. Neden ayrım türban üzerinden yapılır anlamış değilim. Namaz kılmayan ve kılan, oruç tutan ve ya tutmayan bakire muhabbeti görmedim hiç. Tabularınızı yıkın gençler. Türban takmayla namuslu olunmadığı gibi takmamayla da namussuz olunmaz.

Toplumun genel problemi bu. Cuma namazı erkeğe farzdır mesela. Cuma'ya gitmeyene yan gözle bakarlar. Ama beş vakit namaz kılmayana ses etmezler. Neden? Çünkü kendileri de kılmıyordur. Oruç tutmayını linç etmek ister. Toplum içinde yemek yese de yemese de oruç tutmadığı bilinen bir kişiye gayrimüslim muamelesi yapılır. Her farzı yerine getirmeyenler, yerine getirdikleri farzları başkaları yapmıyor diye hüküm veremez. Ama bu toplumda bunu düşünen çok az kişi mevcut. Ne diyelim, kusursuz olan islam'dır, müslümanlar değil. Allah herkesin kalbine en tezinden hidayet nasip eylesin.
Kızların bekaretine ne kadar çok önem veriyormuşsunuz amk şuraya bak her başlıktan 2 si bekaret vay amk.