bugün

tez elden siktir edilmeleri gereken yazarlardır. biz takmamaktan bıkmadık adamlar hala yazıyorlar, yok bakire olmayan kız şöyle, yok bakir olmayan adam anan... yeter artık sevgili yazarlarımız, başlık israfından başka bir boka yaramıyor yaptıklarınız anlamıyor musunuz? ahlakı mı kurtarıyorsunuz kendi çapınızda? yoksa trollük edip aptal egolarınızı mı tatmin ediyorsunuz?
verse nefessiz sikerler.
verse oksijen tüpü ile sikerler.
verirsen kimler siker şaşırırsın güzelim.
seviştiği kızları, mahallenin orta yerinde gerine gerine anlatan şerefsizlerdir.

bunlar ki kendileri bir kızın yanında gezmeyi marifet sayarken, kendi bacısının bir erkekle göz göze gelmesini bile kaldıramazlar.

bunlar ki yolda şort giyen kıza orosbu damgası vururken, arkasından laf atmayı erkeklik olarak görürler.

allah belanızı versin.
Çıkarken bakire olmasın evlenecekken bakire olsun istenir. Bu ne garip ironidir.
genelde dikilmiş kızlarla evlenirler. yada bakire olmayan bir kıza aşık olurlar ve evlenirler.
ben de biraz patlak edebiyatı yaptım ama pişmanım. herkesin başına gelebilir. ayrıca zina yapmış insanlar önce kendine baksın patlakları eleştirmeden. ben çok şükür zina yapmadım. yaşım 15, pardon 35.
uçana kaçana bakan tipler. ve ya maksat başlık açmak olsun diyen tipler.
yeri geldiğinde 'fındık kadar'diye tabir ettikleri bir organa sahibinden bağımsız birtakım değerler biçen yazarlardır aynı zamanda.
"gel la gel yazalım bunları sözlükte belki karı düşer lan" kafasıyla yazan; am aynısını bir başkası bir yakınına yaptığında birdenbire yağız anadolu delikanlı moduna girip namus bekçisi kesilecek kişilerdir.
olmayan kafayı nasıl bozduklarına anlam veremediğim yazardır. gönül ister tabiki öylesini ama sen kendine bak önce, varsa kirli bi ucun ,neyine lazım temiz hatun.
(bkz: kişi kendinden bilir işi).
bu yazarlar bilmelilerdir ki, sülalesinde de bir sürü bakire olmayan hanımefendi vardır. *
(bkz: annesi muhterem yazarlar)
olta atan avcılardır.