bugün

eğer sen bakir isen haklısın ama bakir değilsen...
Bıkmadınız aynı tür yazılar yazmaktan.
karısını başkalarına düzdürürken video çeker.
Arkasından konuşturan erkektir. O kızın eskileri anlatır durur şimdi. Sözlükte anlattıklarına bizzat şahit oluyoruz.
seviyorsa bekaret önemli değildir namus dediğiniz şey iki bacak arasından ibaret değil. ben de bir zamanlar böyle bağnaz düşüncelere sahiptim ta ki hayatıma giren namussuz bakireleri taniyana kadar.
bundan 5-10 yıl sonra olmak istediğim erkek.

ne o öyle kan verir gibi yatıyorsunuz? öğrenin de gelin kızlar *
kimseyi ilgilendirmeyen erkektir.
(bkz: mezhebi geniş erkek)
kendisi önüne gelen her kadınla yatıp kalkar ama evlenınce bakire kadın arar. buda iç ve dış eğitimin ne kadar önemli olduğunu gösterir. bay ve bayan anlaştıktan sonra birbirini sevdikten sonra gerisi tefferuattır.
namusu 2 bacak arasında değildir beyindedir. bununla ilgili birçok örneğe haberlerde rastlamak mümkün.
onun bakireliğini bozanda bir erkektir
evlenen erkek genişliğinden değil belki o Erkekte bakire değildir.
bu ne ayrımcılık kız bakire olmayınca namussuzluk iken erkekte tam tersi.

allah azze ve celle ayetinde zina yapmayın ve yaklaşmayın derken erkeğe özel bir.durum. yok
bunu savunanları anlamadığım hede. sanki bakire olan her kız oral anal yapmış gibi konuşuyorlar. siz kaşar seviyorsunuz diye bütün kızlar oral anal yapmış olmuyor maalesef. toplumda gavat deniyor size bilirsin gerçi çok denmiştir ya. son olarak kemalistim yani geri kafalı falan değil bilesin.
Beyin amcıklaması geçiren erkek beyanıdır.
Kendisi her boku yiyecek ancak karşısındaki el değmemiş süt olarak o beyinsizle evlenmeyi bekleyecektir.

Gerçi sadece böyle düşünen erkeklere değil, onların bu düşüncesini benimseyip o düzene göre yaşayan kadınlara da karşı çıkmak gerekir aslında. Hepsi birbirinden örümcektir.
eşiyle aynı ahlak anlayışına sahip 'erkek'tir.
inşallah diktirme operasyonu geçiren bir bayanla evlenesi anlayışsız önermesi.

( kandırılabiliridin en azından saklamamış)
Evlenmeden önce bir çok erkekle birlikte inanılmaz anlar yaşayan kız değil tecrübeli kadınla evlenen, uzaydaki kara delik kadar geniş, her şeyi içine alan erkektir. Acınası erkektir.

(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
namusun ne olduğunu bile bilmeyen, ailesindeki tüm kadınların ruhen kötü yola düşmeye meyilli oldukları erkek söylemidir.
Sevgilisi vermeyince bozulan erkektir.
bu biraz göreceli bir kavramdır. çünkü 'hayat' herkes için aynı anlamı taşımaz.
Bir şeyi çok merak ettim şimdi. bakir olmayan erkekle evlenen kız da geniş oluyor mu?
bu gidişle 5 sene sonra evlenilecek bakire kız kalacağını sanmıyorum zaten üniversitede birçoğu bozuluyor.
(bkz: never say never)
Evlenmeden önce bakirelik testi yaptırarak kendinizi garanti altına da alabilirsiniz.Hatta kızı istemeye gittiğinizde önce raporu isteyin ardından kızı.Böylece geniş bir erkek değil,gayet dar bir erkek olmuş olursunuz.Hatta o kadar dar olursunuz ki bir beyinin sığabileceği bir yere bile sahip olamazsınız.Ama olsun ne olacak,karınız bakire olacak sonuçta. Artık bakirelik testini de çerçeveletip duvara asar,torunlarınıza gösterirsiniz.Hem anı olur.
Normal olduğunu düşündüğüm bi hadisedir..Genişlik ne demek? Ben de evlenirim.
Erkek hayatını yaşasın, kız zarım var diye evde otursun, bişey yapmasın. Var mı böyle bir şey?
Aşk, sevgi falan hepsi yalan o zaman..
Şu zihniyette olan bir adam gerdek gecesi eşinin bakire olmadığını öğrense ne yapardı?
Sormazlar mı adama sen aşıktın noldu diye?
http://www.uludagsozluk.c...php?id=7759702&fpop=3
bakirelik bir derece degildir, ruhu fahişe olmasın.