bugün

sakın yanlış anlaşılmasın. ezik olduğu için bakire olmayan bir kızla evlenmiştir manasında değil, evlenerek ezik olmuştur. biz buna kazanılmış veya hakedilmiş eziklik diyoruz.
bu bir doktor, bir işadamı, yetkili birisi olduğunda sonucu etkileyen bir şey değil. kendi kategorisi içersinde değerlendirildiğinde tartışma götürmeyen bir gerçektir. hatta ve hatta kimi zaman katogoriye bile bakmaz. hayat onun için çok zordur. her zaman, her yerden karşısına, karısına ilk sahip olan, (çoğulsa daha da fena) erkeğin çıkabileceği gerçeğiyle yaşaması gerekmektedir. adam olana bundan daha beter eziklik olabilir mi?

çok rica edeceğim, şu bakire ama başka yerden kaşar edebiyatına hiç girmeyelim.konumuz bu değil. başka başlıklarda irdeleriz. ama bir de zihinsel bekaret diye tutturanlar var ki onlar tümden kayıp vaka. allah onlara acil şifalar versin, ne diyelim.
(bkz: hmm ok)
(bkz: ezik olmaya mahkum erkekler)le dolu bir ülkede yaşadığımı biliyordum.
edit:eksi oy yağmuruna karşı açıklama gereği duydum bir an, bakire kız mı bıraktınız da ezik olmayasınız diye sinir katsayımı çıkaran başlıklardan kendisi.
"zarla evlilik yapmak istiyorsan git mandalina ile evlen bol bol ince zar var. hemde yırtık değil." demek için an bekliyordum yakaladım sözlük.
(bkz: every sinner has a future)
(bkz: every saint has a past)
Erkekliğin 'zarı ilk bozan' olmaktan geçtiğini sanan 'ezik kişilik' söylemidir.
yuh! başlığı üç defa okudum.
çok bravo.
Meselenin zar olmadığını anlamayan mallar var. Mesele eşinin mahrem yerlerini sadece sana ayırdığını bilmek, onun için en özel kişi olduğunu hissetmektir.
kişilerin özgürlük alanları ve fikir hürriyetlerini yerle bir eden önermedir. zira namus bacak arasındadır mottosu ile yaşayan kişiler için kabul edilebilir olsa da bu konuları bir tarafa bırakıp hayatın daha önemli ve yaşanılası tarafları ile ilgilenen kişiler için pek önemli bir durum değildir. fakat bahsi geçen konunun suçlayıcı nitelikte olması fikir dayatmaktır. lakin bu fikirler şahsın kendi fikirleri olduğu için kendisi gibi düşünmeyenler tarafından hoş karşılanmamakla birlikte umursanmaz da. varsın göt olsun.
güncel Önemli Başlıklar