bugün

(bkz: adam haklı beyler)

evet, vardır böyle hatunlar maalesef.
bakire olan kıza analcı diye iftira atan hatun vs bakire olmadığı için ona patlak diyen bakire hatun.
(bkz: kernel kedi olalı bi fare tuttu)
aferin sana.
müfteri hatundur. kendinde olmayan şey başkasında da yok sanar.
alttan hava alıyo saçmalaması normaldir.
(bkz: ceryan çarpmıştır)
(bkz: analcı)
(bkz: patlak)
(bkz: ya ben neyse bişi demicem)
savunma mekanizmasının bilinçsiz işlediğinin göstergesi olan ifade şekli.
iftira mı? hadee siktir ordan.
*artık günümüzde türkiye de bakire kız bulunmamakla beraber, bakire olanının da analcı olduğu gün gibi aşikardır. **
tanım: belirtili isim tamlaması.
(bkz: yine mi yanlış sözlüğe girdim lan ben)
bırakın bakire patlak ayaklarını iftiracı kız iftiracı kızdır.
ünlü bir düşünür şöyle demiş:
hakaretler birer hediye gibidir. hediyenin sahibi hakareti eden hediyenin alıcısıda hakarete ugrayandır. hediyeyi kabu etmezsen hediye sahibinde kalır çünkü ona aittir.
içine girip çıkan onu tatmin etmeyince kendi egosunu tatmin etmek için bakire hatunlara iftira atan kişidir. kendisi de bakireliğini kaybetmeden önce anal tecrübe yaşamıştır.
(bkz: kernelleyin yumuşacık olsun)
vurduruyordur.
Ya ss ya ss kuralı ben onu bunu bilmem seviyorum diyen siker arkadaş amma amından amma götünden,
Ha sevip sevmediğini de evlenip evlenmemesi ile tartabilirsiniz.
Kızda kaşarlık alışkanlık olduysa o başka.
(bkz: clean family s edition girls).
Üniversite sınavına hazırlanan gençler bu söz öbeğinin anlamını kavrasın daha da çözemeyecekleri türkçe sorusu kalmaz.
insanı hayretlere sokan hatun.
Vay be.
%90 haklıdır.
keninin ondan daha namuslu daha samimi olduğunu iddia eder bir de. ah seni patlak kız ah.
uuuu cok sert bi durumdur 5 dk sonra kimin saci kimin elinde kalacagi mechuldur tirnaklar suratlarda beyin minciklamasina hal olan soylemdir .
ruhun orospu olmamalı insanın yoksa iftira atmak kolay.
Kendi seyine sahip cikamayip her gelenin altina yatmistir, kiskaniyordur bakireleri.
(bkz: analcı)

dahiliyeci falan gibi bişey olsa gerek.
züürt tesellididir.amına marmaray hattı açılanlar yorum yapmasa yeridir.