bugün

teknik olarak, bakire olmayan kız tripleri olmadığı için kız tripleri de denir bunlara. *
- vermiceeemmmm...
cinsel birleşme dışında her türlü fanteziyi uygulayan kızın, bekarete gelince namus bekçisine dönmesi olayıdır.
-bana ferrari alsana bercaaaaaaaaaaaaan...
-alırım yavrum onu da alırım...ama vereecen dimii?
-ama ama ama korkuyooooruuuuum berkcaaaaaaaan...
-siktir.
(bkz: emmeye gelip gömmeye gelmemek)
(bkz: bakire bir kizla yatacaklara ogutler)
-canım televizyonu açar mısın haberleri izleyelim
+ama ben bakireyim mahmutcan
-daha neler...
-bu yaz beraber tatile çıkalımmı?
+ama ben bakireyim...
-köşede ki bakkalda bozdur gel öyle çıkalım o zaman...
+nasıl yani...
-öyle yani...
(bkz: onsekizinden sonra bakirelik kanser yapıyor) (bkz: metin ustundağ)
pipi sahibi : hadi hayatım sevişelim ?
kuku sahibi : olmaz ben bakireyim.
pipi sahibi : ozaman sana bir soru sorayım ?
kuku sahibi : sor hayatım ?
pipi sahibi : ön kapı kapalıysa arkadan girebilir miyim ?
kuku sahibi : ahay sorduğun soruya bak gel ayarlarız.
-bakire misin..
+e heralde yani ne sandın hıh.
bi sıkıntı var içimde ama,
hadi hayırlısı...
(bkz: sadece yalicam)
üzerinde gezdir ama içine sokma olur mu?
ülkemiz de kızlarımıza nasıl davranıldığını bilen kızların haklı hal ve hareketleridir. aslında. sevdiğiyle ilişkiye girer '' bozuk yoğurt '' muamelesi görür. bir de erkekler sonrasında der
-ama sen , verdiiiiinnn .
-e sen istemedin mi?
- ama senden beklemezdim !

bu tarz erkekler mevcut. öyle döte böyle penis işte. sonrasında vermek diye bir tabir söz konusu iken kızların tripleri de normal.
- evlenmeden önce olmaz !
-ya gıdıklanırsam!?
bekaretini kaybetmemeye yonelik triplerdir. kendileri de zarla cevrili olsa, muhtemelen elinizi bile tutmayacaklardir.
yurdum "evlenmeden olmaz" lafını ananeleştirmiş, bunu doğan her kızın beynine bir şekilde empoze etmiş. bu artık ahlak kuralıdır . hayır ne kuralı ! - bu bir kanundur. ahlak namına doğru ya da yanlış böyle bir olayı benimsemişiz. her kız aynı tepkiyi verir. bir bütünlük vardır olayda. ben vermezken ayşe de vermez, ayrımcılık olmaz. ama bu ahlak kuralları erkekleride kapsasaydı, kızlar kendılerınden bu kadar ödün verirken onlarında olaya bi katkısı olsaydı , keşke abazalık bu kadar revaşta olmasaydı , sosyal adillik bi şekilde sağlansaydı biz şimdi bunları tartışıyor olmazdık .
bakire olmadığı halde, kendisiyle birlikte olmak istenmemesini bir türlü anlayamayan kompleksli erkeklerin ortaya attığı dedikodu.
olay sonrası adile naşit tribiyle ''gittiii gitti gittti gitti gittiii'' demeleri beklenilen kızların yaptığı triplerdir..
"evlenmeden yapmayalım, evleneceğiz biz; ilk gece herşey mükemmel olacak" cümlesini de barındıran triplerdir.

kız gerçekten namuslu, oturmasını kalkmasını bilen edepli biriyse; trip olarak algılanmamalıdır, kişisel tercihidir kimse de birşey diyemez, bunu da belirtmekte fayda var. ama yukarıda söylediğim, tripten öte, kandırmacadır.

inanıveriyorsunuz. ama bırakıp gidiyor işte. evlenemiyorsunuz, istemiyor. istemek, istemek, istemek. suçlusu sensin.
sen bunu kaç paraya dikiyolar biliyon mu?
Hayattan tek beklentisi kaygan bir boşluk olan boş tiplerin dalga geçmeye çalıştığı kızların hareketleridir. Yazık ki ne yazık size... Bakire bir bayana laf attıktan sonra AKP yobaz,CHP dinsiz,MHP faşist diye tartışmalara gireceksiniz birazdan bir de. Ona buna laf çarpacaksınız.Yazık tükettiğiniz oksijene sizin.
günümüzde azalmaya başlayan populasyondur. Her konuyu oraya bağlayarak adamı cinnete getirirler. Koklanmamış gül gibiyim ben, balta girmemiş ormanım ben falan filan.