bugün

niye ses edecegim?

kardesim ya da bacim benim malim mi oluyor?

18 yasindan buyukse asiriya kacmadigi surece istedigini yapabilir.

anladin mi yobaz?
bir kısmı düzseler ses çıkarmayacak sanki
öyle cansiperane savunuyorlar
haaa benim bacım olmaz derseniz ağzınıza kürekle vururum
öbürleride birilerinin bacısı değilmi.
iki yüzlü kitledir.

kendi kızını veya kardeşini sokakta birisiyle öpüşürken yakalasa kıyameti koparır.

ama iş başkasının başına gelince "yahu ne olacak burası özgür bir ülke" deyiverir.

he bunu kendileri de biliyor emin olun.

ama yine de ahlaksızca ve yüzsüzce bunu savunuyormuş gibi görünüyorlar.

sadece ve sadece "ahlaksızlığı yüceltebilmek" için.

yazık.
Oo bakiyorum Yobazlar diger başlıklarda cevap veremeyince yine ana bacıya saldırıyor. Ne beleş o cocugusunuz
bundan şikayetçi olanlar nedense erkek kardeşlerini diye başlamazlar bu cümleye. çünkü erkekler her boku yer ama garibim kadınlar hep köledir. olaya tek yönlü bakılmaz. üstelik direktman sahiplik bakış açısı var. "bacılarını" he zaten bacılarımız bizim köpeğimiz ya, kadını geçmişsiniz artık kadına sahip bulmuş ona kızıyorsunuz. sokakda öpüşme olayına falan tamamen karşıyım hepsi gösteriş ve insanlara öpüştüğünü göstererek sapıklık yapmaktır benim için. kadınlar bir insandır ve erkek kadar hakkı vardır kadınlar erkeğe ait değildir, namus sadece kadında bulunmaz. Sokakta öpüşmek sahtekarlıktır. aşk ve sevgi gerçekse bu öpüşme olayı diğer insanların gözüne bu kadar ısrarla batırılmazdı.

eleştirim ve yorumlamam budur saygı çercevesinde kaldığımı düşünüyorum saygılar.
Aşağıdaki örnekteki savunmalardan anlaşıldığı kadarıyla Büyük çoğunluğunu bacısı türbanlı olanlar oluşturmaktadır.
(bkz: parkta öpüşen türbanlı)
arkadaşlarda idrak yolu enfeksiyonu olduğu için bazı şeyleri defalarca anlatmak gerekiyor.

seks bir tercihtir, tercihlere saygı duymaksa modernlik.

herkes tuttuğunu siksin demiyor kimse, mal mısınız amına koyim?

bu sana, bana ters gelebilir. öyleyse biz yapmayız ve çocuklarımızı da bunu öğütleyerek büyütürüz.

ama başkasına doğru geliyordur ve o yapar.

sana ne, bana ne, bize ne amına koduğumun sığırı?

sizin denkleminize göre siz de bacısını kuytu köşede sikseler sesini çıkarmayacak kitle mi oluyorsunuz? bu mu aramızdaki ayraç.

bir siktirin gidin amına koyim ya. mide bulandırmayın daha fazla.
"a.qorum" diyen kitleden daha zararsızlardır.
ister öpüşür, ister sevişir arkadaş..
bacı benim kime ne?
hem yani eşyam değil sonuçta ne isterse yapar bana ne yani..
yaptığı herşeyin sorumluluğu kendindedir..

hayır ne yapak baboş ya?
birbirimizin amını sikini mi kollayalım işi gücü bırakıp?

keşke herkes istediği gibi yaşasa lan..
nasıl bir malsınız anlamlandıramıyorum yardımcı olun bana lütfen bakın zor durumda kalıyorum sonra..
Şunu söylemek istiyorum.

(bkz: malsınız)

sevgiler. iyi günler.