bugün

2 buçuk liraya yama yaptırılması gerekir.

ben hep biz kilolular yaşar sanırdım bu sorunu fakat çok zayıf insanlar da yaşayabiliyorlarmış.

çok da iyi oluyo terziye götürün o halleder.
sağa sola sürttürülen ergen kotudur.
malesef levis in çözüm bulması gereken durumdur. sürekli metro, metrobüs ve merdiven inip çıktığımız için kaçınılmaz sondur.
bacak arası değil, şöyle tam popoya geçiş yapılan noktadan aşınma başlar, bunun kilo ile alakası yoktur, dar pantolonlarda katlanma veya surtunmeden dolayı meydana gelir, en sevdiğiniz pantolonun başına gelmişse ya keser şort yaparsınız, ya paçadan keser kıça ek yaparsınız ya da kararsız kalıp dolapta değerlendirmek üzere saklarsınız. * *
şişkoluktan vuku bulan hadisedir. 60 kiloyuz ama 59 u taşşak diyen abilerde görülmez, taşşağın büyüklüğü ile alakası yoktur.
tam bir itin evladıdır tabiri caizse. ulan hepiniz birden mi yırtılırsınız be?
Kimine göre namussuzdur.
emektar pantolonumun basina bugun gelmis hadise yada uzun zamandir oyleydi bugun farkettim. koskoca pantolon 2 cm lik bi yirtik yuzunden cope.
kilo aldığınıza dalalettir.

pis dombililer sizi.
Nereden aldınız o kotu diye sorgulatır. Kotlar zor yırtılır, kumaşı sert, dikişi hiç de sökülemeyecek sağlamlıktadır, keten ve de fitilli, kadife pantolanlar muhtemelen ve de mütemadiyen bacak aranızdan ters bir harekette yırtılıyordur.
sürekli bisiklet kullanımından dolayı apış arası da denilen bölgenin terleme oranının artması ve laktik asit ile beraber devamli halde seleye sürtmesiyle aşırı deforme olduğu tarafımdan tespit tescil edilmiştir.
hiç böyle bir şeye şahit olmadım.
şerefsiz olan, sürtünmeden muzdarip pantolondan ziyade apıştır. zira vardır böyle "sanki diş var" dedirten apışlar.
kotun ince ince iplik haline dönüşen halidir. üzerine uzum bir şeyler giyinerek durumu kurtarmak mümkün olabilir. bir de otururken mutlaka ayak ayak üstüne atın.
seksi görünmek uğruna kızların tercih ettiği modeldir..
mavi, levi's, koton, zara her bir boku denememe rağmen kaçamadığım kaderim. tamamen kiloyla mı alakalı bilmiyorum, çünkü kilolu olmayan arkadaşlarımda da gözlemledim. lanet olsun size kot pantolonlar. aman göründü, dur görünecek diye diye üç buçuk halde geziyoruz amk.