bugün

tüm güzelliğine rağmen itici olan kızdır. ıyhhkkk iğrenç lan.
yüksek ihtimalle hayatında sadece spor ayakkabı giymiş; önemli günlerde şık olması gerektiği için mecburen babet almış ve ona da alışamamış kızdır. babet bile insanın ayağını acıtır mı ya. yürünmüyor ki...
muhtemelen 5 - 6 yaşlarında sevimli mi sevimli bir kardeşimizdir.

(bkz: tangasını parmağında sallayan kız)
cazip bir görüntü oluşturan kızdır. dikkat çeker.
ardından burnunu karıştırıp top şekline getirdiği sümüklerini etrafa sallayacaktır.
bugün otobüste yanıma oturan kızdır.
iğrençtir, yapmasındır.
ayak fetişisti birinin şekilden şekile girmesine neden olacak kızdır.
ayağı şişmiştir rahatlatılmaya ihtiyacı vardır. kınanılmaması gereken kızdır. altında bir mesajda yatıyor olabilir * . ayak masajı gerekebilir. *

(bkz: pulp fiction)
(bkz: foot massage)
entryleri okuyunca gerçek olduğunu gördüğüm hadisedir.biri tarif etsin lan.merak ettim şimdi.babet çıkarılıp ayakta nasıl sallanır bilemedim.

tıklım tıklım dolu otobüste ayaklarıyla hayalarımı okşadı gibi birşey oldu bu.
(bkz: çocuğu uyutmak için ayakta sallamak)
vıcık vıcık terlemiş bir ayağı rahatlatmak amacıyla yapılmış bir hareket olma ihtimali yüksektir.
yazın almanyadan türkiyeye tatile gelen bir aile dostumuzun kızıyla kültürparktayız.. hava nasıl sıcak.. sıcaktan ölmüşüz. gördüğümüz çeşmeye, çölde serap görmüş bedeviler gibi sevinerek koştuk. suyumu içtim, o da içip gelsin diye bekliyorum. arkamı döndüğümde... ne göreyim? kızımız babetlerini ayağından çıkarmış, ayaklarını yıkıyor. insanlar da orda garip garip durmuş ona bakıyor. tuttum çektim ve hemen olay yerinden uzaklaştık. şimdi beni kızdırıp '' türkiyeye gelince o çeşmede babetlerimi çıkarıp, ayaklarımı yıkıcam '' diyor hala. kızın gelecek için ideali o şuanda. ne diyeyim ben sana almanyalı, ne diyeyim?
ikinciyi geç bir kere ilk planda babet denen o anlamsız haltı almakla hata yapmıştır. sonra onu giymiş yetmemiş bir de sallamıştır. zincirleme kaza, kaçın! *
(bkz: kadınları itici yapan detaylar)
babetinin uykusu gelmiştir. ayağında sallayıp onu uyutacaktır.
o babet ayagından uçasıcadır.
erkeklerin ayakkabının arkasına basması gibi bir olaydır. çok da anormal görülmemelidir.
canının sıkıldığını veya bir bekleyiş içinde olduğunu ifade etmek isteyen kızdır.
güncel Önemli Başlıklar