bugün

topitoptur. Vurduruyor ihtimali yüksektir.
çorap giymemeyi tercih etmek gerekir belki de..
ne bileyim yakışmıyan çorabı giyen erkektir. yinede insanların kıyafetine karışmam yada çamur atma gibi huyum yok. kendi bilir ama yakışmıyor sanki...
Paçalarını kıvıran erkekten hiçbir farkı yok benim için. Saçlarına fön çeken, becerdiği kızla övünen tiplerden de pek farkı yoktur.
Ayakkabısı babet çoraba uygundur.
Cayır cayır vurduruyordur.
Komiktir. Babet çoraplı bir erkek görünce gülme geliyor bana.
bunu diyen adamlar sandalet içine çorap giyen dayılar sanırım.
Giymem giyenede lafım yok ama bazılarına hiç olmuyor be camış gibi adamsın one öyle söz meclisten dışarı kimse alınmasın.
evlerden ırak erkektir.
Anlamadığım erkektir.bilmiyorum.belki kıroyumdur.
Kendini güldürebilen erkeklerden hoşlanıyordur.
görsel
Erkeği kadını olduğunu düşünmüyorum, babet çorabı genel olarak itici bir ürün ve hoş durmuyor. Giyene mitolojik yaratık havası veriyor, iğrenç.
Erkeklik görmek isteyenler başlığı sarmış yine.

Merak edene bi gece atış serbest. Üstelik babet çoraplarımı çıkarmadan.
sayısı gün geçtikçe çoğalan erkeklerdir. pardon erkek dedim..
ılıktır

Birde bununla utanmadan cumaya gelenler var.ilginç
böyle ayak kemikleri falan gözükür ya, nasıl iğreniyorum anlatamam.

yakında ayol falan derler. *
Dar gömlek, tayta çeyrak kala pantolonlar giyer ayakları leş gibi kokar tesbih %80 ihtimal en sevdiği aksesuardır hetero gibi görünen bir ılıktır.
Napalım arkadaş, bunlar hep illümünatinin oyunları diyip katılmadıgım önerme çünkü; Önceleri ben de sizin gibi düşünsem de çorapsız giydiğimiz de çok kötü bi ayak kokusu, normal çorap giysek o ayakkabılara o çoraplar at ve kelebek ilişkisindeler buna çare olarak babet (sanırım) diye tabir edilen çorapları maalesef ki kullanmak durumundayız. Bunu ılıklıkla, ibnelikle falan alakası yok ispat etmek gibi bi derdim de yok.
cuma namazına geldiklerini gördükten sonra cuma namazına gitmeyi bıraktıran kişilerdir.
giymeyin aga. vallahi iğrenç görünüyor.
babet ne ola ki. ben bilek çorap giyoyorum spor ayakkabı ile.
erkek mi?
güldüren erkektir. kadınların hoşlandığı tür müdür bilmem ama komik duruyor kardeşim. kıllı ayaklara takmışsın bir şey çorap diye, saçma sapan bir görüntüyle dolanıyorsun evin içinde. etme eyleme kısa paçalı kardeşim. ayak da bilek de kadında estetiktir. kadınlaşmayın. rahat falan gibi bahanelerle de kendinizi aklamayın. özenmeyin.