bugün

babacı kızlardır.babalarıyla maçlara gitmekten keyif alırlar.küçükken babalarının omuzlarında maç izlemeleri muhtemeldir.
iki altı yaş arası dönemdir. fallik dönem olarak bilinir. Freud bu dönemi Oidipus kompleksi olarak da tanımlar. çocukların kızsa babaya erkekse anneye yönelmesidir. kızlar anneye erkek çocuklar babaya tepki gösterirler bu dönemde. sağlıklı atlatılmazsa ileride ciddi sorunlar yaratmaktadır.
(bkz: gelecekteki kızım)
Küçükken iyi hoş duruyor da gelmişsin kaç yaşına ben biriyle çıkınca babamı aldatıyorum gibi hissedenler ne mk?
fallik dönem *
Mimik mimik eller.
evlenilesi kızlardır. zira babasına çok bağlı olan bi kız seni severse bil ki onun için gerçekten doğru adamsın.
o kızları üzmeyin olm.
Küçücükken göstermediğı sevgisi, bana karsi buz gibi olusuna rağmen sahip olduğum duyguydu. Işe giderken bile baba gitme diye ağlarmışım. Babamin beni sevebilmesi icin sanki işe gitmemesi gerekiyor gibiydi işe gitmese sevecek gibiydi.

Edit: Vakit geçtikce o da anladi hatasini, yerini doldurdugumu. Sevgisizliğinin nelere mâl oldugunu. Ama cidden fazla geç oldu.

bir tanim gerekiyorsa eğer (bkz: içimızdeki boşluk)

Büyüdükce o sevgisizliğinin oluşturduğu boslugu baska adamlarla doldurmaya çalışıyorsun ve asil baban o oluyor.

Evet ben hala babama aşiğim.

Bana yaşayamadıgım, tadamadıgim baba şevkatini gösteren, kiziymis gibi gözeten o adama aşığım.
Akla Freudu getirmiştir.
Önce babanıza aşık oluyosunuz,sonra huyu suyu gülüşü elleri babanıza benzeyen adamlara.
teşekkürler sözlük tanımadığım, hiç görmediğim, adını dahi bilmediğim bir adama tekrardan nefret besledim.
Babamı küçükken çok az görürdüm.
Gündüz terzilik gece de bekcilik yapardı, gayretine aşıktım. Bunca yorgunluk üstüne toplam 2-3 saat uyur hiç de şikayet etmezdi. Çok şükür derdi her zaman.
Yine de bizleri ihmal etmezdi. Ilgisini çok belli etmezdi, alıp öpmez sarılmazdı. Ama öyle bir hissettirirdi ki, işte o bin öpücüğe bedeldi.

Allah karşıma onun gibi birini çıkarsın.
ensest ilişkiye karşıyız efendim. lütfen babanıza aşık olup onlarla sevişmeyin kızlar.