bugün

ben yoruldum hayat, gelme üstüme.

bıktım harbiden gecenin bu saati drama nerden geldiyse başıma.yaşamaktan bıkabiliyor insan.

Dertlerin piramidiyim.
Osmanlı orgazmcıları.
Sözlük diye dolacak birazdan buralar .
hayat.

başka ne olabilir ki?
Hayatımın bir şeyleri beklediğim ama neyi beklediğimi bilmediğim bu kısır döneminden. Bilinmezliklerden hoşlanmam.
Bu hayatın off tuşu nerede? Harbi off.
Kendim.
hayatıma giren herkesin zarar vermesi durumu.
Yalanlar, hainlikler, sizin adınıza verilen kararlar.
Laf anlatmaya çalışmak.
herşey.bazen yeni şeyler yapılması gerekir.
Insanda dayanma gücü bırakmayan şeylerdir.

(bkz: trip)
Uykusuzluk.
Durakta beklemek
Final haftasi
Kagit kesigi(fotokobiler samuray olabilir).
Net okul.
her sabah geç kalmaktan o kadar bıktım ki.
Hep aynı insanların yüzünü görüşüm ve, şu saçma youtube trendleri.
Yalan... Kokusunu alıyorum resmen artık yalanın.
insanlar için düşünmeyi bıraktım. Hiçbiri buna değmiyor.
insanların kendisini hep üstte görme çabaları ve çıkarcılıkları. Anlamıyorum ben bu insanları. Deli gibi istediğin şey sana geldiğinde ben istemiyorum diyip elinin tersiyle itebiliyorsun. Sonra o gidiyor, sen onu yine istiyorsun. Sevmek, tutkuyla istemek bu değil. insanların bu hallerinden sıkıldım artık.
Ayni tip her şeyden bıktım. insanlar, günler, ilişkiler, konuşulanlar.... hep aynı tip.
aynı şeyleri tekrar eden gündelik yaşam, hayat ve birikmeyen para. belki daha fazlası var ama sığmaz buraya. en sevmediğim şey ise artık herkesin kendisini düşünüp yanındakine bakmaması. Türk Türk'ün her yerde dostudur cümlesinin artık tarihe karışıp kaybolması. eski Türkiye'yi özleten, dostluğu birliği ve kardeşliği özleten şeyler artık olmaması ve aksi olması bıkılan şeyler arasında yerini tutuyor.
Hayatın ta kendisi.
Bir günü diğer günle aynı olan zarardadır.
E haliyle her günümüz aynı olunca herşeyden herkesten bıkıyor insan.
Bıkkınlıklarımdan kurtulamayışım.
Askerlik $12.