bugün

türk kamuoyunda son derece yaygın olarak kabul gören; çok, aşırı derecede güzel kızların, kimse kendilerine çıkma teklif etmeye cesaret edemeyeceğinden yalnız olduklarına, dolayısıyla ne derece tipsiz olunursa olunsun, teklif getirilmesi halinde az da olsa bir ümit bulunduğuna dair düşünce, boş inan.
doğrudur. sevgilisi yoktur .kölesi vardır.
doğru önermedir. sevgilisi değil sevgilileri vardır.
erkeklerin "nasılsa bana bakmaz" mantığıyla hareket edip yaklaşmadıkları için doğru olan önermedir. eli yüzü düzgün birazda kültürlü bir erkeğin isteyipte elde edemeyeceği hatun yoktur. tabi oyunu kurallarına göre oynarsanız.
genelde sevgilisi tipsiz olan kızlardır.
genelde doğrudur. olursa da tipsiz olur.
klasik kız güzel herif maymundur.
çoğunlukla doğrudur,olursa da genelde cirkin sevgilileri olur...
en iyisini arar ve sonunda kimse çevresinde kimse kalmadığı için kala kala en çirkinine kalırlar...
tüm şehir efsaneleri gibi yalandan, aldatmacadan ibaret varsayım, hipotez.
Aslında var da biz sayamıyoruz. Biri gitmeden öteki geliyor.
saçma bir düşünce ama doğruluk payı vardır. neden şöyle ki bu kızlar aşırı güzel olduklarından -ki bu kavram çok görecelidir- kendilerine uygun erkek bulamamış olabilirler. olay bu aslında...

kardeşim erkek neden tipsiz olsun ki? neden bu kadar yerdiniz kendinizi? erkekte de tip var ama kızın yanında sönük kalabiliyor işte. erkeğin kazmalığı, kızın yavşaklığı...
öyle kızların bir tane değil birden çok sevgilisi olur bence. asıl akıllı kızların sevgilisi olmaz.
aslında vardır. ama ortaya çıktıklarında diğer erkekler tarafından linç edilmekten korkarlar.
(bkz: kuytu köşelerde buluşmak)
Güzellik aşırıysa doğru olabilir, Çünkü "aşırı"nın kelime anlamı kötüdür, gereksizdir. Kimse aşırı ve gereksiz güzellik istemez.
bunu söylemem gerek. (bkz: beni tanıdılar sen kaç)
saçmadır (bkz: her kör satıcının topal bir alıcısı olur) bu da karşısına kendi gibi birinin çıkıp çokta rahat sevgili olabileceklerinin kanıtıdır...
vardır abi vardır. hele bi hatun vardı bizim mahallede, sevgilisi de en az onun kadar güzeldi amk*. kendimden utandım valla.
Cogunun yoktur cunku aradiklari ask degildir.
Bizim oralarda buna serpmeli bir şey derler de terbiyem müsade etmiyor.

Avuntudur.
öz güveni eksik erkeklerin uydurmasıdır. "hadi sen beceriksizsin, ne demeye başkalarına da mani oluyorsun be adam? beceremedin dön git, illa bir laf sokulacak değil mi?" şeklinde kurulacak cümlelerle bertaraf edilebilir. yoğunlaşalım efendim.