bugün

elinizi attığınız her şeyi kuruttuğunuzu gözlemleyen kişilerce fark edilen gerçek.
benim amk.

ulan nasıl bir şans, nasıl bir kısmetsizlik, nasıl bir atmosferdeyim sikicem kendimi.
başınıza gelen olaylara kendiniz bile inanamamaya başladığınızda farkedilir.
kahve falında bile çıkmaz bu kişiye kısmet. anca yol veya iç kabarması çıkar.
intihar sebeplerindendir.
yalnızlık duygusunun getirdiği bunalımdan kaynaklanan tepkidir.
her insan değerlidir. önemli olan onun içinde ki cevheri çıkartabilecek insanların çevresinde olup olmamasıdır.
tuzları kuru orospu çocuklarınca anlaşılmaz.

bir insanın hayatında her şey mi ters gider arkadaş, ne lan bu?!!!
elini attığı yeri kurutan insandır, benim gibi.
aynen ya çok kısmetsizim, bazı günler kafayı yiyecek gibi oluyorum. o günlerde muzu soysam salatalık çıkar mk.
oynadığı iddaa da son bi ispanya - san marino maçı kalsa, san marino'nun ispanya'yı yenmesiyle iddaası yatacak olan insandır.
hayatın yan yollarından geçmemiş bazı tiplerin eziklikle eşitlemeye çalıştığı insanın durumu.

eziklik demek...ne alakası var amk? bariz kısmetsizlikler vardır. elinden hiçbir şey gelmez.
ne güzel amk, her insan istediği hayatı yaşarmış.
yarrak yaşar.
sen bir büyü bakalım önce. neyi yaşayıp yaşamadığını anlarsın.
şansın insana anca götüyle gülmesidir.

kısmetsiz olduğuna inandıkça da hiçbir işin yolunda gitmemesidir.
11 aydır hiçbir kızın yanaşmadığı bir insanken, ukrayna'ya tatil planı yaparsınız. yaptıktan ve uçak biletlerini aldıktan sonra inanılmaz bir kız çıkagelir karşınıza. onunla vakit geçirmek için elinizden geleni yaparsınız. ama önce ukrayna'ya gitmeniz gereklidir. şimdi ukrayna'dan tat alamayacaksınızdır, kafanızda kız vardır. geri döndüğünüzde kızla görüşünce de, kız başkasını bulmuş olabilir. ya da sizden ölesiye nefret eder falan. kısmet bu işler.