bugün

O dakikadan itibaren isyan ettirecek bir durumdur.
gereksiz bilgi kirliliği...
öğrendiğiniz an bi an hayal kırıklığına mahal verebilir ama kendinizi bırakmayınız.
kişinin değer yargıları ölçüsünde değerlerdirilecek durumdur.
ilk olmak istiyorum denilirse, ivedilikle terk edilir.
rahat bir kişiliğe sahip ise, kıza birde o sahip olur.
onun için önemli değil ancak toplumsal yargılardan çekiniyorsa şehir değiştirilir.
duygusal olayı cinselliğe taşıyamayan bünyenin zamanla sıkılıp aşkın anlamını kaybetmesinden daha mattah bir durumdur. mümkünse olmasın zaten, hem aşkın hem şehvetin doruklarına uçulsun.
hayatında hiçbir kızla ilişkiye girmemiş, sevişmemiş hatta srtünmemiş bi adamsa ve bakire bi kızla evlenmek istiyorsa saygı duyarım. her boku yiyip bakire arıyorsa, onun için burda parlak bir şey var. altın gibi parlıyor lan, gelsin onu alsın.
kıza değil de, zara aşık olan erkek için dünyanın sonudur tabii.
ben seni bakiresin diye sevmedim demelidir erkek.
evlenmeyelim ama vuruşalım teklifi ile kalp kırmadan geçiştirmek.
sizden önce başka bir erkeğe çok aşık olduğunu delalet eder, içinizin bu sebeple biraz burkulabilmesi doğaldır.
(bkz: namusu zardan ibaret zanneden insanımsı)

tabiki bakire değilse evlenilmez.onun yerine her türlü anal/oral seks yapmış,vücunda ellenmedik yer kalmamış fakat bakire olan namuslu bir kızla evlenilir.
"kadının namusuna aşık olan erkek" için büyük bir şok yaşamasına sebep olacaktır.
bu kızın bekaretini bozmadım ama ağzına verdim dermiş gibi bakan erkekle karşılaşma olasılığını da sorgulamak gereken durum. yaa yaaa.
kadınların aseksüel olduğunu düşünen erkeğin en büyük korkusudur. kanama efektli naylon zar kullanarak egosunu tatmin edebilir.
kendisi her boku yiip sonra kızdan bakire olmasını bekliosa hiç beklemesin.
geçmişi satın alma kompleksi sebebiyle sıkıntı yaratabilir durum.ya da aşık olmak için belirli bir organ seçen kişinin, seçtiği organı beğenmemesi sebebiyle sıkıntı yaratabilir.

tavsiye şudur ki; illa bir organ seçeceksen aşık olmak için, "beyin" tek tercih edilen olmalıdır.diğerleri çok da mühim değil.zira beyin olmadan hiçbiri bi bok etmez.
(bkz: bakire olmayan kıza aşık olmak)
aşkın bacak arasında olmadığını bilen biri için sorun olmaz. tabi gerçekten aşıksa.
gözündeki kız profilinin yıkılması, geleceği dair planların yerle yeksan olmasına sebep olur.
hiç önemli değildir, eğer sen o insana aşıksan ve onu seviyorsan geçmişi geçmişte kalmıştır.
önemsizdir bence. geçmişte yaşanmış ve artık olan olmuştur . he ama erkek kızın namusuna aşıksa ozaman dicek bir şey yok .
bakire olmadığını öğrenmek bir sorun değil, seninle beraberken başkaları ile beraber olmasını duymak çok kötü.

ama başlık yazarının acısı var belli. üzülme yazar arkadaş hepsi geçecek sıkma canını diyesim gelen başlık.
ve sonra evlendiği iyi ahlaklı başı örtülü kızın diktirmiş olduğunu bilmediği için ömür boyu mutlu yaşar.
Önemli olan beden değildir isterse sakat olsun sen onu oda seni sevdiği sürece.