bugün

insanı çok çok üzer.

Bir adam vardır. boylu poslu zıpkın gibi bir delikanlıdır. Gördüğünüz ilk andan beri bu adama aşıksınızdır. Fakat ortada büyük bir sorun vardır.

dağ gibi adam 25 kilodur. Neden bu kadar kilolu olduğunu bir türlü anlayamaz ve kendinizi paralarsınız. Ama paranız da bitince yapacak bir şey kalmamıştır.

Onu bu kilolu haliyle kabul edip kaderinize boyun eğersiniz. Hayat bazen çok acımasızdır...
rüzgarda, fırtınada kollanması gereken insandır.
insani uzen durumdur. gidip hemen boynuna sarilmali ve teselli etmeli ben seni bu kilolu halinle de seviyorum denilmelidir.
(bkz: klavyede 1 tuşunun bozuk olması)
(bkz: klavyedeki bozuk tuşu farketmemek)
(bkz: 125 kilo)
(bkz: cebine taş koy)
aramızda anaokulluların olduğunu gösterir.

bu durum şunu da gösterir: eğitim seviyesi gelişmiş olmalı ki çocuklar anaokulunda okuma yazmayı sökmüş.
ufak bi dipnot: adam 9 yasindadir.
(bkz: sizi kiloyla mı veriyorlar amk)
Aşık olunan erkeğin 1.85 boya 25 kilo olması ki aslında kararında olması durumdur.
taşak kilosudur o. normal kilo olsa duramazsın dediğim hede.
Premature bir sevdadir. Birak gitsin rüzgar geri getirirse senindir.
anaokulu veya ilkokul aşklarında gerçek olabilir.
Light erkeklerden hoslandiginizi gosterir. Subyanci da olabilirsiniz. Psikolojik destek şart.

(bkz: sübyancılık)
(bkz: oğlancılık)
taşaklı adammış dedirtir.
Adam anaokullu olabilir.
Beni derinden etkiler.

Arkadaşlar koskoca adam 26 kiloya çıktı. Bu kilolu haline daha fazla dayanamıyorum. Ya zayıflarsın ya da bi daha yüzüne bakmam dedim 27 kilo olmuş.

Ne yapsam ne söylesem olmuyo. Bi türlü zayıflayamıyo. Lanet kader...
Adamdan kastınız 6-7 yaşında bir çocuk falanmı aq.
görsel
Bumu
başı hariç mi.
Bakın bu dramdır.
herhangi bir uzvu falan olmasın?
(bkz: dokuz yaşında adama aşık olmak)
125 olcak o. Oglak gibi erkek mi olur.
o adam değil dir la tekrar bak yanlış görmüşsündür. çocuk o çocuk.
Muhtemelen kendinden fazlasiyla emin, guzel konusan akilli tiplerdendir ancak konusmadigi zamanlarda itici olma ihtimali cok yuksek.