bugün

islamiyetin bize öğrettiği gerçeklik. cennette sevişeceğiz biraz sabır.
cennette kendisine victoria secret güzeli huriler verileceğine canı gönülden inanmış bir aptal söylemidir.

huriler yalan nuriler yobaz.
Bir şeye günah demek için ya Kur. an da geçmesi lazım. ya da Peygamberin söylemesi lazm. bu Kur.an da geçmiyo, haşa bu başlıgı koyan peygamber degil. dolayısıyla günah degil.
islam ülkelerinde allaha veya peygambere sevdalanabilirsin yada fiilere aşik olabilirsin. islam ülkelerinde erkek erkeğe şiir yazilmasinin nedeni olabilir.
aşık olmak değil, dinlerde bir kişiyi yüceltmek yani tanrılaştırmak tanrıyı kıskandırır o yüzden tanrı istemez. tanrı ilgisiz bir insana yada şımarık bir çocuğa benziyor. hep beni sevsinler başka tanrıları bıraksınlar bana ibadet etsinler. sadece beni bilsinler, sadece benden istesinler istiyor. yani bencil, kıskanç bir tanrı modeli var.
insanlar üreme için bir araya gelir. aşk insanı hayvanlastirir.

selam ve dua ile.
cehapeliler akilli olsun akilli.
Aşk var mı ona inanıyor musun diye bir sorsana..

Ayrıca saçmalık insan inanmadığı bir şeye nasıl tabi olur ki?

Günah demen için önce aşkın var olduğunu sonra 70 alimin fetvada bir olduğunu görmem gerekir.
günah tabi ki. insanın kendine eziyet etmesi günah.
Fıtrattandır kardeşim. Ergenlğinde, gençliğinde dağ başında, nikahı düşen tek kişi de olsa orta da insan ona aşık olur.

Lakin iş aşkı taşımaktır. Yasak olan nikahsız yanlız kalmak, karı koca hayatı yaşamaktır.
Aşık olduğun kişiyle evlenmek neden günah olsun?