bugün

zaman zaman fikir ayrılıkları yaratabilecek durum.
tabi kişilerin ne kadar siyasetle ilgilendiği de önemli. pek fazla siyaset düşünmeyen sandıktan sandığa seçmen olan kişiler için daha tolere edilebilir bir durumdur.
aktif siyasetin içinde olanlar için ise sıkıntı yaratabilir.
verimli döller oluşturmak için iyi bir durum olmaz. ayrıca hayat yeterince muhalif bide evde muhalif olup kafa siken biri istemem açıkçası.
sonuçta seks yapacağım kişinin fikirlerini önemserim, bazı fikirler hastalıklı cinsel yolla bile bulaşabilir. yaa.
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
problem olmuyor sevince (bkz: bıdı bıdı). hele de siyasete ilginiz varsa karşı taraf savunmasa bile sizin sövesiniz geliyor. olmuyor.
Dürüst ve öz saygısı olan biri için imkansızdır.
Belli bir siyasi görüşten olmamın bir nedeni var. Bunun kendim, insanlık ve doğa için en yararlısı olduğuna inanıyor olmam.
Aynı idealleri paylaşmadığım birinin gözümdeki değeri aşık olamayacağım kadar düşer.
Ne kadar fanatik olduğuna bağlı.
ikilem yaratan durum. işin sonu bir şeylerden vazgeçmeye gider gibi duruyor.
Kitap okutularak yanlıştan vazgeçmesi sağlanır.
bi seferinde seriatci bi hatunla feci ask yasamistim. evlenince aileler de evlenir ilkesini hatirlayarak ayrilma karari aldim.
siyaset kadar saçma iğrenç insanlık dışı bir şey yok.
bundan 8-10 yıl önce büyük bir sorun olmayabilir görmezden gelinebilir bir durumdu. fakat günümüzde köprünün altından bu kadar su akmışken ve geldiğimiz noktaya bakarak imkansıza yakın çok düşük bir ihtimal sevmediğim görüşü destekleyen biriyle bir paylaşımda bulunmak.