bugün

son 3 senedir yaşadığım durum ve ben bunu bi kez aşık olduğuma bağlıyorum eğer öyle değilse durum kötü.
Bir kere bu hissi yaşayanlar, diğer insanlarda eskisini aradıkları için aşık olamadıklarını söylerler. Tek sebebi eskiye olan özlem ve alışkanlık hissidir.
daha ne istiyorsun, keşke bizde öyle olabilseydik amk..

boşuna dememişler zaten aşklar hep yalan dolan, sonu hep acı hüsran diye..
Neden kaynaklı , niçin böyle, neden ben , neden hiç. Aci veren şey cevapsız sorular.
istiyorum da olamıyorum ki arkadaş.
Kimseye karşı içinizin titrememesi, gözlerinizin dolmamasıdır. Hem belki siz de sadece kendine aşık olanlara aşık olabilen birisinizdir. insanlara değil, sevilmeye aşıksınızdır.
Yıl olmuş iki bin bilmem kaç aşk mı kaldı?

Ne kadar çıkar o kadar aşk. Kimse bana aksini iddia ettiremez.
bir zamanlar feci derecede kapıldığım hastalık... aşk yoktu.

sonra aşık oldum. reddedildim. unuttum. aylar geçti.
aşık oldum. reddedildim. unuttum. aylar geçti.

karşılık bulamadım. kendime acıyorum artık.

acaba bu hastalığa tekrar mı kapılsam. yaralıyor artık beni bu durum.
20 yılı devirip gittiğim ömrümde 1 kere bile yaşayamadığım olay sanırım doğuştan gelen bir problem.
dinleyin ey yarenler
aşk bir ataşa benzer
aşık olmayan gönül
misali taşa benzer.
Abimin arkadaşı ilk aşkımdır. Her ne kadar hoşlantı olsada bir yenisi gelene kadar ilk aşkım.
Aşık olmak için birine kendini tamamen açabilecek durumda olmak Şebnem ferah ifadesi ile altında ağ olmadan yerden yükselmeyi bilmek gerekiyor.
genelde içinden çıkılan son aşkın kişide yarattığı travmanın bir sonucudur. aşk yüzde yüz savunmasızlıktır. ve bu savunmasızlık anında herhangi bir zarar alırsanız, bir daha gardınızı indirmeye korkacak ve aşık olmaktan bir adım geride duracaksınız. hatta bu durum zamanla benliğinize işleyecek, ex'imi unutayım derken aşkı da unutacaksınız ve uzun bir süre bir mucize olmadıkça aşık olamayacaksınız. nerden mi biliyorum? (bkz: çünkü ben)
Çok kötüdür zamane insanlarının bitişinin göstergesidir.
Bir kişi aşktan soğutmuş ise ortaya cıkan durum.
küfür is loading ....
Unutamadiklarimiz var bizim .
tam iyi gidiyor bi şeyler oldu bu kez mutluyum diyosun sonra seni bırakıp gidiyo. hele ki zaten insanlara zor katlanıyosan yeniden bi şeylere başlayamama başlamak istememe durumudur.
Sıfır sıkıntı sonsuz mutluluk.
işte bu yüzden..
Bok gibi bi durumdur. içinden çıkmaya çalıştıkça dahada batarsınız.
severken sevemez olmaktır. o zaman daha çok sevilirsiniz. saygılar.
Aşkın Cinsel arzunun duygularla süslenmiş hali olduğunu bilen biri için var olan durumdur. Ben de aşık olamıyorum. Bir kez olmuştum, boyumun ölçüsünü almıştım. Aşk ulaşma ve kavuşma isteği, ihtirasıdır. insanlar bunu kutsarlar. Öğrenilmiş bir şeydir yani.

Çok kutsal ve temiz bir sevgiyle birine bağlı olmak ise insanı mutlu etmez. Aksine karşı tarafa karşı savunmasız bırakır insanı.

O yüzden saygı ve sevgi sınırları çerçevesinde, beğenilen ve cinsel istek uyandıran insanla mantığa dayalı bir evlilik yapmak çok daha iyi olacaktır. Görücü usulü evliliklerin daha başarılı olma sebebi budur.
eğer sapyoseksüelseniz ve aşık olamıyorsanız çevrenizi değiştirip f5'e basmanızı tavsiye ederim.
Sevgini , güvenini elinle uzatabileceğin birini buldun sanıyorsun ama yanılıyorsun. Bu başarısızlık sebebiyle de Zaman'la bu yetini kaybediyorsun.
Aşkı, dünyanın ve bir beşerin taşıyamayacağını bilmek.
güncel Önemli Başlıklar