bugün

sevgilinin isteğidir.he tamam tamam onca güzel kız varken mankenler varken seni göreceğim zaten denilesi.bari rüyamda rahat bırak.
sevgililer günü yaklaşırken yalnız olanların okudukça bi sevgilileri olmamalarına şükredecekleri sözdür.
(bkz: Ok Bye kib)
sadece ergen sevgililer arasında değil uzaktaki sevgililer arasında da söylenenilir.

- aşkım benim ya sen beni rüyanda gör tamam mı?
+ pencereyi kapatmıyorum rüyama gel diye.
- sığar mıyım oradan sence
+ romantizmin içine ettin yine.
- öptüm meleğim.
+ öptüm bitanem.

bu başlığı ben açsaydım karakter sorununa takılırdım amk.
nasıl olsa sevişemiyoruz bari rüyada çakarsın bana lafının değişik versiyonu.
--spoiler--
o şimdi asker canı neler ister uykuda mevlam beni ona göster
--spoiler--
kız sevgilinin masumane isteğidir. bilmezlerki erkekler rüyada öyle el-ele tutuşup kırda bayırda dönmez. baş başa verip bulutları hiç seyretmez..
rüyalarda buluşuruz. *
inşallah rüyamda görürüm seni..
rüyada rüyalanmaya sebebiyet verecek bir olay hakkında kurulan cümledir. yapmayın böyle. bi tuhaf oluyorum kızlar.
x : aşkım beni rüyanda gör tamam mı ?
y : bari rüyada huzur ver
vıcık vıcık sevgililerin buram buram aşk (!) kokan messenger diyaloglarının bitiş cümlesidir. uzun mesajlaşmaların da sonunda söylenmesi olmazsa olmaz olandır.

ayrıca söylemeden edemiycem. @1 yarıldım be müdürüm. bi diyalog bu kadar güzel taklit edilir, büyüksün.
kabusa bıraktığımız yerden devam ediyoruz olayı.
insanın içini şişiren sevgili muhabbetidir.Allah bizi yılışıklardan korusun diyoruz.
hep aradığım, ama bir türlü bulamadığım, eğer bir gün gerçekten bulduğuma inanır ve onun da inandığına emin olursam, ondan duymak istediğim en samimi, en içten duyguları anlatan, hem ruhsal, hem fiziksel bir tepki vereceğim o söz.
bunu söyleyen büyük ihtimalle bayandır..saf aşık rolündedir..
(bkz: habibi benim için istiareye yat)
sevgili zımbırtısıdır.
(bkz: dvd ile rüya görmek)
(bkz: what is the matrix)
vaziyetin ne kadar kötü bir hal aldığının göstergesi olsa gerek. kabus lan bu..
öyle deyince görüyodum zaten.
hatun kişi ile er kişi arasındaki cıvık vıcık bu muhabbete kişilerin kendini fazla kaptırıpta erkeğinde kızında arkadaşlarından kopmasını sağlayan durumun özeti niteliğindedir. Ya bu lanet tiplerde heryerdemi var be arkadaş tamam aşkım canım dersin anlarımda ne uzatıyosun uyu işte işin gücün yokmu senin bu insan-ı mahlukattan başka.
Birde garip yer şudur ki bu muhabbeteki erkek yakın arkadaşınızsa işiniz berbat... Bu tarz arkadaşlar benim yaşadığım üzere ananem hasta ananeme gidiyorum diyip am budalalığı yaparlar.
hatun kişi rüyada kıvanç talıtuğ ve kenan imirzalıoğlu yla threesome lardan doggystyle la akarken bu er kişi için de o adriana lima benim bu magan fox senin şeklinde gerçekleşir,değil öpücük oynatıp,webcamdan yiyişse bile bile aşk-meşk olayı yoksa hakgetire yani.
-Maaaahmuut Aşkım Beni rüyanda gör taammı ?
-ama aşkitom seni ne zaman rüyamda görsem kamyon deviriyom.
-Mahhmuuuutt Hayvansın biliyomusuun, tamam kapat telefonu.
- önce sen kapat
+ hayır sen

den önceki diyalogtur.
Sevgi pıtırcığı modun bürünme durumunda ağızdan fışkıran saçma salak dileklerden biri.

(bkz: yeni sevgili diyalogları)