bugün

lansmanı internet üzerinden canlı yayınla yapılacağı duyurulmuş olan can bonomo albümüdür.
ah minel aşk ve minel garaib.

edit: millet ne diyor ben ne diyorum. (bkz: sazan avı)
can bonomo'nun yeni albümüdür, bence albümün en iyi şarkısı derda'dır.
şarkı yarışmasına falan katılırsa satabileceği albümdür. yoksa bir halt olmaz.
bu albümdeki abla isimli parçanın giriş kısmı, eski albümdeki "hep bi derdi olur" şarkısıyla benzerlik gösteriyor. benzerlik göstermesini bırak direkt aynı.

artık alt yapı mı diyor ne diyor siz müzik üstadları... o aynı işte. garipsedim.
can bonomo denen şahsı ne umursadım ne de beğendim bugüne kadar.
ama sezarın hakkı sezara arkadaş!
bu yeni albümü müzikal altyapısı ile beni şaşırtacak derecede iyi olmuş, aşık veysel'e selam etmiş.

adı bir garip, müthiş müziğe sahip şarkı.
-özellikle kemanlar-

ah Min El Aşk ve Min El Garaib
http://www.youtube.com/watch?v=OFBUXKxOBu0
albümü dinledim, söylemek istediğim bir şey var:

"can bonomo sen koca bir çılgınsın."

bu arada müzik alanında hülya avşar kadar otorite olmasam da şarkıların müziksel altyapısı sizce de çok iyi değil mi, arkadaki enstrümanların uyumu falan, sizce de kulağa çok hoş gelmiyor mu?
Bonomo'nun son albümü. Bu albümdeki şarkılarında hepsini ezberledim. Tabi dinlemekten vazgeçmiyoruz orası ayrı. Ama yeni şarkı lazım. Duy sesimi bono.
bonomo'nun olmuş albümüdür. meczup sonrasında koşullar doğrultusunda yeni dinleme fırsatını bulduğum bu albümle bonomo aynı çizgisinde ilerlerken, imkanlar doğrultusunda daha sağlam ekiple çalışmanın verdiği katkıyı boşa çıkarmamış.
defol ve derda'nın ayrıcalığı olan albümdür. ancak bütün şarkıları yine dinlenesidir, şarkılardan özgünlük akmaktadır kısacası. ondan başkası yapamaz bunu.