bugün

karşılık bulduğumuz bir aşkta her şey mükemmel giderken,bizi en çok yoran tiplerdir.örnek:
-hayatım mağazadaki şu ayakabılara da bakalım
-ama hayatım alacak paramız yok biliyorsun
-olsun sadece bakalım
dedikten sonra size o ayyakabıyı aldırıp cebinizde beş kuruş bırakmayan tiplerdir.
Yerli yersiz ''napiosun'' mesajı atan tiptir. Sanane ulan, ne yapıp yapmadığımı neden soruyorsun?
nazlı tiplerdir.
hep kendinden bahseden tipler.
dengesiz ve ilgi manyağı olanlar.
erkekse cok fazla sıkıp, rahat vermemesi, asiri kiskanmasidir. oyle yaparsan karsindaki hareketini sonlandirmayacak, gizli yapmaya baslayacaktir. (bkz: kendimden biliyorum)
her zaman kafasından birden fazla seçenek bulunduran erkek tipi. insanı değil aşık olduğuna annesinden çıktığına pişman eder. dengesizlik en öne çıkan özelliğidir, kolayca ayırt edilebilir.
kiskancligi ile bezdiren ve salakligi ile hicbir seyi anlamayan sevgiliyi tek gecerim.
beyaz çorap giyip delikanlı havalarına giren adam.
obsesif tipler.
sürekli istekleri bitmeyen ve her şeyin altında bir bit yeniği arayan tipler.
Kendini beğenen tipler. (bkz: artiz ne arar la aşkta)ve Çok trip atanlar (bkz: tribin özgüvensizlerin işi olması)
insanın kendisidir.aşk hastalığına kapılmıştır.
umursamaz tiplerdir şüphesiz ki !
kendine sürekli bakmasını isteyen tipler.
Kararsiz, ne istedigini bilmeyen tipler.
Bencil insanlar.
sadakatsiz ve yalancı tipler...
(bkz: oğlak burcu erkeği)
ilişkinin bütün yükünu omuzladığını düşünüp aslında kuş tüyünü bile kaldırmaya tıpası yemeyen tipler.
seviyormuş gibi yapan tipler. riyakar, bencil, egositler, yalancılar.
Sürekli hesap soran kısıtlayan seni yargılayan ama aldatan adam görünümlüler.
hatalı olabileceğini bir kez dahi olsa düşünmeyen sevgilidir.
kendini beğenmekle beraber bencilliği ve ukalalığı tavan yapmış acınası tiplerdir.
(bkz: izleniyor muyuz)