bugün

bir hatunla tanışırsın mesajlaşma sohbet derken kız konuya açıklık getirir "aşka inancım yok gel sevişelim" der yani uzatmanın anlamı yok aşk meşk hikaye işimize bakalım der.
(bkz: peki bebisim) suyu ısıt geliyorumdur.
(bkz: entry nick uyumu)
sevmeyin sevişin.
kaşardır.
kendisiyle işim olmayacak kızdır. şimdi buna içinden hastır diyenler elbette var biliyorum ben sizi. ama takıntılıyım ben insanlarla temas etmeyi sevmem haliyle birisiyle sevişeceksem o kişiyi önce sevmem gerekir. zaten normali de bu değil midir? abazanlığın lüzumu yok hem.
memelerine ve götüne bakıldıktan sonra oluuuur cevabı verilebilecek kızdır. oluuuuur yani bence bir mahsuru yok. şaka lan şaka sapık mıdır nedir amk orak seksten çükümü ısırır koparır hiç belli olmaz. her kıza vermem yani lütfen. *
Aşk adı altına giydirdiği libidosu ile hareket eden erkekten daha harbi kız olduğu kesindir.
gerçi al birini vur ötekine.
mumla aranır ama iş bittikten sonra umursanmaz.
Yalan yok öyle biri.
tüm erkekler tarafından elde edilebilecek basit bir kızdır.
yaşanabilecek en büyük aşkın ilk kıvılcımını yakan, gerçek aşkı arayan kızdır. samimidir, doğaldır, yalansızdır. hatta ve hatta en yüce kızdır. anne olmayı hakkeden ender kadınlardandır. kız dediğin arzulamakta kalmayacak, arzuladığını da söyleyebilecek. istediği şeyi ifade etmek en doğal hakkı. nasıl ki ben rahatlıkla filiz sevişelim mi diyebiliyorsam o da teyrebaz sevişelim hatta şöyle, şu şekilde sevişelim diyebilmeli. diyemiyorsa sevişme olmaz tek taraflı, edilgen bir sevişme olmuş olacak. bu da tasvip etmediğim bir şey..
değerinin bilinmesi gereken kızdır. baş tacı yapılmalıdır.
aile terbiyesi almamış kızdır. Kız mıdır o da ayrı bir konu. Bel altı düşünmeyin zina bu zina işin öbür tarafı da var. Ateistler anladı beni.
büyük bir ihtimalle ismi alev'dir.
Ay ile güneşin karşolaşması gibi

Tutulmada kalırsın bi şey olmaz..
hamiledir, itelemeye adam arıyordur.