bugün

bu konuda başlık açmaktan bıkmayan arkadaşarı insafa davet ettiğim gerçeğini haykırışımdır..
demek ki bu erkek mileti de izliyor ask ı memnu yu..
(bkz: aşk-ı memnu canımız ciğerimiz)
büyük finalin etkisinden kurtulan yazar söylemi.
aşk-ı memnu başlıklarından bıktığına dair başlık açıp yine aşk-ı memnu başlığı açmış olmak... pis bir kısır döngüymüş
(bkz: bokunu çıkardınız lan)
ülkenin yüzde yetmişüçü diziyi izlemişken şaşırılmayacak durumdur.
her ne kadar aşk-ı memnuyla ilgili entry girsemde bazen uludağ sözlüğün aşk-ı memnu dizisinin resmi fan sözlüğü olduğunu düşünüyorum.

ayrıca (bkz: resmi fan sözlüğü) saçmaladım.
izlemeyenler için daha da bıktırıcı olduğu söylenebilir.
(bkz: aşk ı memnun biz memnun)
daha kötüsü; hem aşkı memnu başlıklarından hemde aşkı memnu dan bıkan başlıklardan bıkmaktır.
nekadar cok izlemeyen(!) oldugunu anlamamiza neden olmustur.
(bkz: bu ne perhiz bu ne lahana turşusu)
abartmaya alışık bir millet olarak, herşey gibi bunun da cılkını çıkarttığımızdan, olabilitesi yüksek duygu durumu.
magazin programları gibi kimsenin izlemediğini söyledi fakat herkesin izlediği dizidir. bir diğer ihtimal genel konuyu bilip son bölümünü zevk için ve televizyonda bir şey olmadığı için izleme durumu olabilir. o zaman ''bilader o zaman dünya kupası maçı vardı süper'' diyesim geldi. erkekleri de kaybettik. acaba bihter i gömmecekler diye mi beklediler. bilmezler ki ''bihter e gömmeyecekler.'' cenaze kalkacak. *
(bkz: başta baya sarıyo ama çabuk bıkıyorsun)
sağ üstte X var bak ona tıklayabilirsin diyebileceğim önerme.
şu erkek milletide izliyor diyenlere acayip gıcık oluyorum. çok kişiyi sildim. sizene ne karışırsınız isterse açar sabah programı ister, sana giren çıkan ne onu bi söle hele. hade uza şimdi. illa forum diliyle konuşturcaksınız adamı.
aşk-ı memnu'ya gelene kadar am göt başlıklarından bıkmak. istatistik entryleri okunmaz oldu. bu konuda da duyarlılık istiyorum. devlet el atsın şu işe.