bugün

Aklım hafsalam almıyor, nöronlarım, sinapsislerden pentatlon atlıyor haa! Baylar siz nasıl oluyor da, sizde var olan gücü keşfedemiyorsunuz anlamıyorum, sahiden anlamıyorum.

bakın size çok önemli bir şey söyleyeceğim; siz kan kaybettikçe, kan kokusuyla başı dönen kenafir gözlü sansar ruhlu toplayıcı kadın sürüsü düşecek peşinize ve yine yeniden aynı hataları yapacaksınız.

sizlerden piç ve cool erkekler topluluğu yaratmak istiyorum. bak bu konuda çok ciddiyim.
erkek kalmamış amk memleketinde.
ezik ve ağlak bir erkek görmeye cidden tahammülüm yok.

kendinizi toparlayın;
senin sevdiğin her şey sensin, diğer genel geçer sevgiler ki, özellikle karşı cinsle olanlar ise yalnızca şartlanma, bu şartlanmayı kontrol altında tutabilirsen, seni artık kimse üzemez.

aşk diye bir şey yok, çektiğin acıyı sen yaratıyorsun. eğer istersen, harita üzerinde parmağını basacağın noktaya, 'burası benim' diyebilecek kadar narsist ve kudretlisin.
sen erkeksin.

hülasa bebeğim insanın yüzünde tarık akan kahkahası.
edit:imlalıntı.
Samimi gelmeyen erkektir.

2-3 gün en fazla 5 gün sonra senaları bulur.
Terimsel ifadeler ile konuşup matah olduğunu düşünen ve hala alfa tavırları takınmaya çalışan, azcık havalı görünüyüm de kız düşer belki diye ıkınan sığırsın. Başka bir bok değilsin :D