bugün

gerçek aşkın ne demek olduğunu bilmeyen insan söylemidir, yazıktır.
Aşk ergen işi olduğu için normal karşıladığım durum. Ne anlarlar şu aşk meşk işlerinden bilmem ki.
tabi ki daha büyük acılar vardır ama ask acısı diyip gecmeyelim, kalp krizi oranını %35 artırır. (bkz: anlatılmaz yaşanır)
yüksek egolu kişi beyanı.
hayatı söndürmektir. acıyı aşık çeker, sürünür , peşinde koşar ve kısmen onun karşısında aciziyet durumu verir. bu acı bizden uzak dursun efendim.
kendini köpekten farksız hissetme durumu.
gönle söz geçirememenin acziyetinden kaynaklanır. herhangi bir acıyı kendi acı eşiklerine göre değerlendirip alay konusu etmeye çalışanların -ki bu genelde aşk acısı oluyor- en beterinden yaşamasını diliyorum.
Çok şükür henüz o kadar düşmedim.allah göstermesin.
sefih sapsal zavalli olmaktir.

az eccuk aseksuel takilin lan bu kadar mi dustunuz lan.
hayatında hiç aşık olmamış kişi söylemidir.
Çok doğru bir tespit yaptığını düşünüp alkış bekleyen yazar beyanı. Üzüldüm yahu. Demek ki insanlara yeterince değer veremiyor bazı insanlar. Biz değer verenler ise bu yüzden acı çekip kaybediyoruz. Çok üzücü. Hala üzülüyorum. Entry girdikten sonra da üzülmeye devam edeceğim.
bir aşk acısı çekerken mi aciziz, güldürmeyindir.
dünya üzerinde çözüme kavuşması gereken binlerce sorun varken aşk acısı çekmek gerçekten çok gereksiz bir eylemdir.
Aşk acısı kendini bilmeyen insanların başına gelebilecek bir talihsizliktir.
Hayatta başarılar dostum.
çözüldükçe dolanan uzaklaştırdıkça yaklaşan elini kolunu bağlayan bildiğin aciz bırakan. tuttum güzel başlık.
sürüm sürüm süründüm gecenin bir yarısı aşk sarhoşu aklımı ayıltmak için soğuk suyla yıkadımda bir türlü ayılmadı o ne güzel acizliktir değerini bilene .
Aşk acısı çekmeyen ve daha kötüsü aşık olamayan olmayan insan söylemidir.
Büyük lokma yiyin büyük söz söylemeyin.

Valla gün gelir inim inim inlersiniz sonra mecnun gibi çöllerde beni siken yok mu beni siken yok mu diye dolanırsınız.
Diş acısını çeken birine aşk acısı devede kulak.
bir...................
aşkı tatmayan bir insanın söylemi.
acizlik değildir; hissiyatı olan, gerçekliği olan kişilerin yaşadığı olaydır..
hüzünlenmek, üzülmek birinin ardından, biri için verilen emekleri hatırlattığındandır, aşkın mantığa ayak uyduramayan bir durum olmasındandır, mantık sus dese bile aşkın konuşmasındandır, mantıktan tamamen yalıtılmış bir sistem olmasındandır..

aşk mantığa takılı kalsaydı, doğruya göre hareket edebilseydi, o zaman aciz olmak denirdi tabi..ama aşkın algısı yoktur, o bildiğini okuyan inatçı bir çocuk gibidir, illede o der başka da birşey demez.. mantığa sen boş boş konuşma bir sus der. elini kalbine koy da bak o kimin tarafında der. o yüzden aşkı tatmayan insanın aşka dair yorumu sadece hissiz ve cılız bir takım sözden ibarettir.
Bir insan acı çekmeye değmez yenilere yer açın.
Aşk acizlik değil lütuftur beybi. Bu gidişle sana uğramaz merak etme.
insana bir gülme getiren durumdur. biri gider biri gelir neyin kafası? evet.