Ezginin gunlugunden cevap:
https://youtu.be/yti3o_n0Lrg
Geçmez mi?
alışırsın ama unutamazsın.
Yogurt ye gecer.
Sevenin gitmeyeceğini gidenin ise hiç sevmediği düşünüldüğündü takdirde kabullenmesi ve alışması kolaylaşır.
geçer mi? Geçmez
ilacı zaman derler. Zaman sadece 'zamanla' bizden bir şeyler alır ve götürür. Alınan şeylerin yerinde boşluk bırakır. Zamanla ilgili her şey yeniden gündeme gelir. Bunu yaşayan tek siz olmadığını bilen aklınız ve böyle bir acı olamaz diyen kalbiniz birbiriyle çatışır. Hepsi geçer, zamanla değil ancak kaybederek. Hepsi geçer.
Deterjanla yıkandığında ovalamaya gerek yoktur.
Geçer. Millet senelerce evli kalıp, çocuğa rağmen boşanıp hayatına devam edebiliyorsa herkes edebilir yani.
geçer geçer. ben bunu da terk ederim ya ahahahah.
oluyor ruh halin.

all the single ladies.

not: harbiden frijitim galiba. hayirlisi canim.
Geçer. Kafanı değişik şeylere yor. Sonra yoldaki kızlara bak daha iyilerini görüyorsun ister istemez.
neyzen tevfik üstata göre geçer

Izdırabın sonu yok sanma, bu alem de geçer, 
Ömr-i fani gibidir, gün de geçer, dem de geçer, 
Gam karar eyliyemez hande-i hurrem de geçer, 
Devr-i şadi de geçer, gussa-i matem de geçer, 
Gece gündüz yok olur, an-ı dem adem de geçer
(bkz: neyzen tevfik)
Sizin ne kadar cabuk kabullenebilidiginize bagli bu gercegi. Cok sancili olmasi muhtemel tabi ki ama kolay atlatmanin yollarini aramanizda fayda var..
Aslında kişiden kişiye değişir önemli olan kabullenmek
Ama asıl şey kabullendikten sonra başlıyor
Sigara ve kahvenin ana öğün yemeği gibi geçtiği geceler anlatılmaz ki anlatılamaz ki insan o gecelerde kendi deliliğinin sınırını görüyor sürekli bir gerginlik sürekli kırgınlık hissi (herşeye karşı) genel etkileri bunlar benim tarafımca.
geçmez alışırsın.
Geçer ama geçirir.

Ben diyim.
--spoiler--
Geçer.
--spoiler--
terk edildikten sonraki gelecek kişinin, terk eden kişiden iyi olması gerekir. aksi halde uzun zaman alacaktır.