bugün

arkadaşa ingilizce bir parçayı okuyordum, o da word"e yazıyordu. parça baya uzundu, uzun süre okuyunca ister istemez bir ingiliz aksanı kaptım herhalde,cümleyi okuduktan sonra "virgül koy" demem lazım , şöyle bir şey çıktı ağzımdan "vayrgıl"...
üstüne tanımam..
http://www.milliyet.com.t...07/08/22/son/sonsiy01.asp
eğer bir gün beni terkedersen önce kendimi sonra seni vururum.
B.A: bir arkadaş

b.a: ya bunun hızlama yükü nasıl *
çağrı merkezinde çalışan bir insanla konuştuktan sonra görüşürüz demek. ve akabinde gülmekten konuşamamak.
Yaprak dökümü demek isterken ağzından ' Yarrak Dökümü ' çıkan arkadaşımın bizi krize soktuğu andır.
telefonda görüşülen müşteriye "mehmet bey" yerine "mehmet hanım" demek. hemen akabinde farkedip düzeltmek isterken kekelemek. adam karşınızdaymış gibi utançtan bütün sıcaklığı yüzünüzde hissetmek.
(bkz: freudçu dil sürçmesi)
dev kişilik tek kadro.
söz sükutsa gümüş altındır.
markette bağıra bağıra * ernet diyecekken ensest demek.
kıyamet konulu bi filmde alış veriş merkezi ortadan ikiye yarılıp yıkılmakta. ben de bunu arkadaşa anlatıcam telefonda.

- alış veriş yarılıyoo.
su tesisatı yerine su teşkilatı.
hayatın kreması varsa rondonun draması var.
(bkz: hayatın draması varsa rondonun kreması var)
tarih dersinde şeyh said isyanı ile ilgili bir sorun üzerine,
sait faik isyanı demiştim. ingilizce dersinde fill in the blanks yapmak için kaltktım first ile başlayan bir cümleye düo ile devam ettim sınıfın halini hatırlamak istemiyorum.
basa gazzz basaaa..

precautions yerine preservative demek..

birde şimdi aklıma geldi körün göz mü?
eviniz nerede diye soran emlakçıya "sarıyerde" dedim. kardeşim dönüp "ne diyorsun" der gibi baktıktan sonra "şişlide" diye düzelttim. kardeşim "fulyada" diyerek son noktayı koydu. evimiz şişliyle fulya arasındaydı da sarıyer nerden çıktı hala hiç bilmiyorum. neyse, emlakçı bizi kendisiyle daşak geçen iki manyak sandı. rezilliği toparlayamadan olay mahallini terkettik.
gözünü karartmakla yüzümü kara çıkarmayı birleştiren kuzenimin ağzından dökülen garip bir hededir.
gözümü kara çıkartma..
aynı kuzenim makarna yediğimizi gördüğü halde ısrarla pilav istemektedir.
bilinçli yapmıyor. karıştırıyormuş. *
-kollektif şirketler ..başka?
+ımm bide kolektör şirketler..
yumurtlu sucurta.
bi giktir sit.
-bu köpeğin markası ne ortak?
-opel astra klasik aq.
- Toslumbağa (kaplumbağa)
- 'taşa cam atta dışarı çıksın'
ağzıma takılan yalın'ın şarkısı; yaşlandın mı,kaç kere?
öpmeyi çok seven minik bir kız, ben ve öğrencim arasında geçen bir durumda; miniğe 'git öp' dedim (öğrencim için) sonra bir kere daha dedim.. bir kere daha.. sonunda ağzımdan g.t öp diye iki kelime süzülüverdi!..
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar