bugün

Entry girmeden önce sözlük formatını okuması gereken yazarlardır.
(bkz: uludağ sözlükte küfür yok)
(bkz: anlama ve beyin özürlü insanlar)
her 2 entryimin birinde küfür vardır. bunlar isteyerek mi çıkıyor peki? yoo. sistemin kölesi olmayın amk gerekirse yönetime de sövün. bak yine küfür ettirttiler. gerçi ben yazar değilim, sikimsonik entryler giren çaylağın tekiyim.
Beyinsiz insan türlerinin oluşturduğu yazarlardır. Not: chiasma opticum gibi ırkçı yazarların sözlüğe zarar veren tipleri deşifre edelim sözlükten atmak için her şeyi yapalım.
--spoiler--
fişleme mi yapıyon amına koyim.
--spoiler--

napcaz sonra, kenara çekip; 'cık cık cık' mı dicez.
Daha Çok inci sözlükte bulunan, 15 yaş altı yazar kitlesidir.
Bigbadtripin kesinlikle dahil olmadığı önerme.
(bkz: küfür ruhun yelpazesidir)

ayrıca: (#24384639)
iyi ki onlardan değilim sözlüğün tadını kaçırıyorlar yarrak falan çok ayıp ya.
(bkz: buyur burdan yak)

küfür yakışıyor bana yaaa.
ben, ağzı bozuk oland diğer yazarlar özel msj kutucuğumu canlandırabilir.
Genellemeye uyarsak beni de yazın a dostlar. Bir nüasnla küfür eden kadın iticiliği yok bende. Valla bak.
charles bukowski'nin başı çektiği yazarlardır.
Kufur etmek ozgurlukse ozgurlugun amina koymus olan yazarlardir.
ben değilimdir ama gerekene cevabı veririm.
Adam öyle birşey yazıyor ki, okurken onun yerine biz utanıyoruz. Hayır bir değil on değil tüm entrileri, ayıp yahu.
Doğum sırasında doktorun popo yerine ağıza vurduğu yazarlardır. Artık nasıl vurduysa iki lafından biri mına koyimdir.
ruh hastasıdırlar.
(bkz: amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar)
Ben değilim amına koyim.
annesinin zamanında ağzına biber sürmediği yazarlar. gidin onun karısını dürtmek bunun kızını şaapmak diye masum başlıklar açın neden amk falan gibi ağır küfürler ediyorsunuz burada. terbiyesiz herifler.
küfürlerine ekmeği alet edecek kadar alçalanları gördü bu sözlük.
En azından siyasal islamcıların reisin kollarına karısını kızını bırakacak düzeyde değiliz çok şükür.
Küfür etmek cehâlet değil aksine edebi kişiliğin utancı bir harekettir.

Cehaletse 3 kısımdır, basit, mukab, ve mükkerreb cahil insan daha çok bu üç sıfatın betimlemesine girer.

Bu durum muvacehesinde beyninizin daha gelişmediğini izhâr ediyorsunuz, önce büyü bence beni sonra döversin evlat.

Senin o format dediğini ben kodluyorum.
sözlük gibi bir yerde de olsanız yazılı olarak konuştuğunuz kişiler birer insan onların kalbini kırabilecek sözlerden hakaretlerden kaçının.
görsel