bugün

başarılı kızdır. neyi nasıl yapacağını çok iyi bilmektedir.
erkeğin boyun eğmemesi gereken kızdır.
erkeğinin temiz ve yumuşak kalpli olduğunu anlayan çakal kızdır.
hala "çocuk" olan kızdır. zira çocukken istemediğimiz birşey alınmadığında ağlardık. çikolata canımız çekince ağlardık. "annueaaa oyuncak istiyoeaaam ühüeaaa..."

hayır düşünüyorum da; bu yaşımda istediğim bişey için ağlasam, çok güzel bi "lan s.ktir git" e maruz kalırım. belki kız olmadığım içindir. ne bileyim.

emo da olabilirler. olmayadabilirler. ama emodurlan lan. delikanlı kız ağlamaz sonuçta. ağlar mı yoksa? ağlarsa da gözyaşı pınarları kurusun.
tipik türk kızıdır bu ya, evlenince gotu-gobegi salan cinsinden. dedikodu odaklı, kaşarlık uzerine dayali yasami olanlardan. tabi, bunlara inanan, bu noktaya getiren arızalı turk erkegi ile ortak cografya da yasadıgını dile getirmek adettendir.
kız çocuğudur.
gözyaşlarına kanan da erkek çocuğudur.
büyüyün yavrucaklarım azıcık, insanoğlu konuşabiliyor, konuşarak da duygularını aktarabiliyor, valla. a de bakiyim?
hakikaten ortada ağlanacak, kendinden geçecek bir durum varsa sinirden ağlıyormuş havasına gir hanım kızım. güçsüz görünme bebeğim.
(bkz: çocuk)
ağlayan kurnaz kızların gözyaşlarına dayanamayan erkeklerin aptalıklarının göstergesidir.
sinsidir. istediklerini yaptırdıktan sonra gidip arkadaşlarına ''ne ggeçirdim ama!*'' diye anlatan acınası, beyinsiz bir yaratıktır.*
ağlayarak her istediğini yaptırabilecek bir enayi bulmuş olan kurnaz kızdır.
*
hadi o kurnaz diyelim, erkek çok mu saf ki ağlayana emzik yetiştirir gibi her istediğini yapmaya başlıyor birden. hem bir ağlar iki ağlar. ömrünün sonuna kadar da ağlayamaz be kardeşim.
dişi çakaldır. stoklarla sınırlı olup az miktarda piyasaya sürülmüştür.
Bir zamandan sonra işe yaramayan bi taktiktir, artik kabak tadı vermeye baslamistir.
ağlamasına kanan erkekler kadar salak değildir. olayı çözmüştür.
einstein'in eşi: hüğğğğğ!
einstein: tamam tamam sakin ol.. denerim tamam hayatım
einstein'in eşi: hayır bu gece istiyorum hüğğğğğğ!
einstein: atomu 1 gecede bölmemi mi istiyorsun?
einstein'in eşi: hugg hüğğğğğğğ eveeet
einstein: sen çıldırmış olmalısın..
(aradan 3 saat geçer)

einstein: al hayatım atomu böldüm..
einstein'in eşi: ayhhh yerim seni ben ya
(bkz: ağıl)a (bkz: yarak) kızıdır.
0.5 yaşlarda olan kızdır yani çocuktur bu durumda gariplik yoktur.
kız: aşkım seni çok özledim gelsene
ben: tatlım saat gecenin 3ü, oraya gelmem nerden baksan 2 saat
kız: ühü ühü, sen beni hiç özlememişsin, kapatıyorum
ben: tamam tamam geliyorum

---2.5 saat sonra---
dııııııııııııııııııııııt
…
dııııııııııııııııııııııt
…
dııııııııııııııııııııııt

kız: alo
ben: geldim kapıdayım in aşağı
kız: seni beklerken uyuya kalmışım, sende arabada uyu erkenden görüşürüz güzel bi kahvaltı ederiz
ben: yedin bitirdin ömrümü, ben eve dönüyorum
kız: ama ühü?
ben: tamam tamam sabah görüşürüz

kız: alo aşkım ben çıktım evden, kusura bakma annem kahvaltı etmeden bırakmadı
ben: tamam kuzen ben şimdi sahildeyim, yeni bir kızla tanıştım, seni sonra ararım
kız: ama ühü?
ben: şaka şaka, gel hadi, bende kahvaltı edeceğini bildiğim için çoktan yemiştim.
Kızlarin alayi çakaldir bişeyi yaptirmak için alttan girerler üstten çıkarlar sahip olduklarindada yalan ederler.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar