bugün

Küfrün neresinden başlayacağımı şaşırdığım bakıcı bozuntusu.

Millet olarak bir an önce el atmamız gerekiyor, sesimizi fazlasıyla çıkarmamız gerekiyor.
bugünde insanlığımızdan utandık çok şükür. Bir bitmediler, bitmezler de. Pis ruh hastası.
iNSANLIKTAN ANNELiK iÇ GÜDÜSÜNDEN BiHABER, KARAKTERSiZ, NAMUSSUZ.
ÇOCUKCAĞIZIN SESi CiĞERiME YAPIŞTI.
ELLERiN KIRILSIN SENiN.
tuhaf bi yöntemdir. ben bu işverenleri de anlamıyorum. senin bebeğin olmuş sen onu gidip elin karısına emanet ediyosun. annesi olacak bıraksın işini bi süre kırsın kıçını otursun evinde ya da illa çalışacaksa, bebeğin başına ya anneannesini ya da babaannesini falan bıraksınlar.
Bekara karı boşamak kolaydır..

Öle dediğiniz gibi anneye ver babaneye ver durumu değildir..

Biz de sabahın 6 sında elin karısına 1500 tl verip ondan vicdan beklemek istemeyiz...ama yaşam sartları o annenin o babanın şu an yaşadıklarını kimse bilemez..
bu kadının parmağına iğne batıp kanasa, kolunu keser galiba...
cinayete teşebbüsten yargılanması gereken bakıcıdır. el kadar bebenin üstüne abanıp ağzını kapatınca bunun onu öldürebileceğini bilmeyecek durumda değil kendisi.
Bu başlık altında yazılanları okuyunca gerçekten insanlıktan bir kere daha tiksindim! Olayın altında başka şeyler var, çok yüklenilmiştir?! Bunları yazarken gerçekten vicdanınızı nasıl rahat tutuyorsunuz? Ama sizde haklısınız aileninizin size verdiği terbiyeyi almadığınızdan kendi canınız kanınız olmadığında bunları demek ne kolay size. Ama vicdanınız rahat etmesin sizlerin yazık sizlere, sevgisiz büyüyüp bu yaşa gelene kadar o ölen çocuklara hayat olarak bahşedilmeliydi yaşamınız.
Allah gibi bakıcıdır. Buradan tebrik ediyorum kendisini.
Hep diyorum insanları bir işe alırken, hangi iş olursa olsun, mesleki yeterlilikten çok kesinlikle psikolojik testten geçirilmeli.

Sonra her meslek dalında böyle ruh hastalarının igrençliklerine mâruz kalıyoruz.
Ben olsam çocuğumu yatirmali uzatmali kreşe vermedim herhalde.

Biz de küçükken gittik ama okul gibiydi uyku saati ninni saati mama saati filan yoktu bişeyler ogretiyorlardi okul gibiydi ve Eve geliyoduk okuldaki öğretmenler bize bakicilik yapmıyor ve her işimizi kendimiz goruyorduk. Yaşimiz 4-5 di.

Yeni nesil ebeveynler çocuklarını hiç uyanık yetistirmiyor biz o yaşlarda sokaklarda oynayıp bakkala gidiyoduk.
Tamamını izleyemedim. Elim ayağım titredi. Bunu yapanı direkt bogacaksin. Evladıma yapıldığını düşünemiyorum. Yemin ederim görsem öldürebilirim.
insanlıktan nasibini almamış olandır. Hersey beklenir karaktersiz nefret ediyorum senden.
insan anatomisinin bilgisine hakim bakıcıdır.
orda çocuktan gelen acı sesler, allahım sen yardım et, sen sabır ver. bu sadece gördüklerimiz, bide bunların misliyle görmediklerimiz var.
Muhtemelen harağı yiyecektir yakın zamanda.
cinayete teşebbüsten bir an önce yargılanmalı.
izlemeye tahammül edemediğim görüntüler.
videoya kaydeden kişi müdahale etmiyor mu?
bunların hepsi mi insanlıktan çıkmış?
çocuklar ağlar. susturmak için sorununu çözmek gerekir. çözemiyorsunuz, olmayacak bir şey ise sabırla bitmesini beklersiniz.