bugün

ağlak bir erkeğin acaba gizliden sanki biraz gay olabilitesinin olabileceği konusu ve sanrısı, ayrıca da şüpheli yaklaşımıdır.

yani şimdi böylede bir şey var!, ağlama denilince bizim o taraflarda*, kadınlar ağlar diye bildik ve gördük hep!, ve ne zaman ağlayan erkek görsek affedersiniz ama sanki böyle biraz yumuşak gibi de gelmiyor değil açıkcası!,

kısa kesecek olursak; zaten ağlayabilen erkekten hayır da gelmez bana göre kardeşim kusura bakmayın da hiç!, yahu nasıl bir erkek ağlar ki?, erkek adam ağlamaz o kadar basit işte!.
Olmayan ihtimal. (bkz: nötr korelasyon)
Ağlamak sinir boşalımıdır , toplukla ne alakası var ?
hislerin kadını erkeği olmadığı için son derece gereksiz bir düşüncedir.
insanların iç dünyasında kopan fırtınaları bilmeden onun hakkında ileri geri konuşmak ifadesinin bir diğer anlatım biçimidr .
isviçreli bilimkadınlarının çalışmalarına göre, ağlayan erkeğin gizli gay olabilme ihtimali, bunu dert edip sorgulayanınkinden daha düşüktür. bunu dert edip sorgulayanın mâbâdında anlamlandıramadığı bir kaşıntı vardır, diye ekliyor bilimkadınları.
gizli gay mi kaldı artık ülkede?
eskiden idi o insanlar gizlerdi ibneliklerini de pezevenkliklerini de.

görsel
bir kadın için güzel gülen erkekten daha çekici bir şey varsa o da güzel ağlayan erkeklerdir. yani ağlayın beyler.
(bkz: sad hastalığı)
aman susun diyeyim bülent arınç duymasın sakın.
(bkz: feto)
bir hetero söylemi büyük ihtimalle. tabi. ne zaman ruh halleri, cinsel yönelimi belirler oldu? ama doğru. kıyafete, konuşma tarzına, maskülen - feminen çizelgesinde kişinin derecesine göre yorum yapmakta bir numarasınız. homofobik ibneler sizi.
bir kerede ağlayan erkeğin insan olma ihtimalini düşünün, o kadar da zor değil.
sözlükteki gizli gay saçnalıklarının bir yenisidir.insandır ağlar erkek diye ağlamayacak gibi bir kaide mi var.
erkekler bazen kadınlardan bile çok ağlar.
"gizli insan" olabilme ihtimalinden kaynaklanan bir durumdur. aglamanin kadini, erkegi mi var ? erkek uzulmuyor mu, mutsuz olmuyor mu ?

insan olup aglamayan tek cins sosyopatlardir. e bu sosyopatlarin aglayamadiklari icin, aglayan erkeklere gay gozuyle bakmalari fazla sasirtici degil aslinda. siz de goz yasartici kullanin, kiskanmayin.
ağlayan erkeğin gizli gay olabilme iHTiMALi=yıl içindeki toplam gay populasyonu/aynı yıl ortasındaki erkek populasyonu X (1+GiZLiCE AĞLAYAN ERKEK POP/TOPLAM ERKEK POP) eşitliği ile kabaca tahmin edilebilir. yanılmıyorsam.
ağlamak duygunun dışa vurumudur. Ağlayan erkek değil veren erkek gaydir.
ulan ne gizli gaymişim ben bee diye düşünmeme sebebiyet veren beyan.

otomatik vites araba kullanırım, kedi beslerim, babam aklıma gelince ağlarım. baksana anadolu gayler gayliğini ben kurmuşum haberim yok. (bkz: inci tarzı söylemler)

(bkz: bsgt)
ağlayan erkeğin insan olma ihtimaline nazaran çok daha düşük bir ihtimaldir. gay olma ihtimali de var tabii herkesin olduğu kadar.
ağlayan erkeğin insan olabilme ihtimalinden daha az bir ihtimaldir. laf kalabalığı yapmak için açılmış bir başlık.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar